Hany Abu

Vztahuje se k

Idris Elba a Kate Winslet: Ponožky při sexu!

25.prosince » Aha!
Klidně všechno dolů, jen ponožky NE! Takhle prý probíhalo natáčení milostné scény Idrise Elby (45) a Kate Winslet (42) ve filmu Hora mezi námi.

Tenhle příběh o lásce a přežití je přímo strhující. A navíc si v něm zahráli Kate Winslet a Idris Elba

31.října » KrajskeListy.cz
Úplnou náhodou je osud svede dohromady, aby spolu prošli nejtěžší životní zkouškou. Román Charlese Martina Hora mezi námi, podle nějž natočil stejnojmenný film režisér Hany Abu-Assad, vydalo nakladatelství Motto.

Recenze: Hora mezi námi (2017) – Tuctová lovestory v hávu boje o přežití

9.října » NaFilmu.cz
Hora mezi námi je jednou z novinek, které v letošním podzimu vstupují do kin. Na rozdíl od těch ostatních však cílí na tu citlivější část publika. Je totiž filmem o lásce a přežití v divočině. Snímek podle stejnojmenné knihy Charlese Martina natoč...

Hora mezi námi: Recenze

5.října » MovieZone.cz
Mám teorii. Když příběh vychází ze skutečné události, má kolem sebe auru něčeho speciálního, určité fascinace nad tím, že se něco tak neuvěřitelného opravdu odehrálo. Lehce se pak stane, že tahle aura...

Kate Winslet, Idris Elba a Hora mezi nimi

29.září » ŽenyproŽeny.cz
Co kdyby váš život závisel na cizím člověku? Takhle jednoduchá otázka motivuje silný příběh o lásce a přežití Hora mezi námi s Kate Winslet a Idrisem... čtěte vícediskuse (0) poradna galerie

Winsletová a Elba budou bojovat o přežití

8.července » Novinky.cz
Kate Winsletovou budeme mít letos možnost vidět hned ve dvou nových filmech, a to v nejnovějším snímku Woodyho Allena Wonder Wheel a v napínavém romanticko-katastrofickém dramatu Hora mezi námi, jež se v tuzemských kinech objeví 19. října.

Trailer: Kate Winslet a Idris Elba ztroskotají v divočině v The Mountain Between Us

1.června » filmserver.cz
Kate Winslet a Idris Elba jsou hlavními hvězdami v novém, katastroficko-romantickém dramatu The Mountain Between Us , které natočil na Oscara nominovaný Hany Abu-Assad.
Russell Crowe - Australský herec
Michal David - Český zpěvák
Bob Dylan - Americký písníčkář

Tato informační stránka o Hany Abu zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hany Abu" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes