Idris Elba Britský herec, hudebník a DJ

Related to

Michael B. Jordan se jako producent ujme sólovky komiksového hrdiny Static Shocka ze stáje DC Comics. Zda si náhodou ve ...

17.October » Kritiky.cz
Michael B. Jordan se jako producent ujme sólovky komiksového hrdiny Static Shocka ze stáje DC Comics. Zda si náhodou ve filmu i nezahraje hlavní či nějakou jinou roli se zatím neví The post Michael B. Jordan se jako producent ujme sólovky komiksov...

Režisér Ridley Scott (Marťan, Gladiátor, Vetřelec, Prometheus, Vetřelec: Covenant, Hannibal, Thelma a Louise) chystá snímek ...

14.October » Kritiky.cz
Režisér Ridley Scott (Marťan, Gladiátor, Vetřelec, Prometheus, Vetřelec: Covenant, Hannibal, Thelma a Louise) chystá snímek Kitbag ve kterém si Joaquin Phoenix zahraje Napoleona Bonaparteho. Scénář napíše David Scarpa (Den, kdy se zastavila Země),...

Nejvíce sexy muž roku 2018, herec Idris Elba, onemocněl koronavirem. Nemoc měla největší vliv na jeho psychický stav

10.October » KINOTIP2.cz
Idris Elba byl pozitivně testován na Covid-19 již na jaře ihned poté, co se setkal s nakaženým člověkem. Nevykazoval žádné příznaky, přesto si zažil temné chvíle.

Whoopi Goldberg prohlásila, že je tu šance pro realizaci...

9.October » Kritiky.cz
Whoopi Goldberg prohlásila, že je tu šance pro realizaci Sestry v akci 3 The post Whoopi Goldberg prohlásila, že je tu šance pro realizaci... first appeared on Kritiky.cz .

Tvůrci Alien Isolation ze studia Creative Assembly pracují na...

9.October » Kritiky.cz
Tvůrci Alien Isolation ze studia Creative Assembly pracují na nové hře. Dle jejich slov na svém Twitter účtu půjde o FPS IP. The post Tvůrci Alien Isolation ze studia Creative Assembly pracují na... first appeared on Kritiky.cz .

Jurský svět: Nadvláda ukazuje nový plakát, ale i pozdější datum premiéry

7.October » Dokina.cz
V dnešní době je to s těmi daty premiér těžké. Jisté je jen to, že jisté není nic, a to platí i u očekávaného třetího Jurského světa.

Hollywoodská škatulata: Batman hlásí další zpoždění, Matrix 4 dorazí překvapivě dřív

7.October » Dokina.cz
Příchod Batmana potrvá déle, než jsme si mysleli. Na vině jsou velká hollywoodská škatulata způsobená celosvětovou pandemií koronaviru.

V novém traileru na Free Guy je Ryan Reynolds až příliš velký dobrák

6.October » Dokina.cz
Free Guy je jeden z těch projektů, u kterých se člověk škrábe na hlavně a moc nechápe, proč to vzniká zrovna teď, zrovna takhle a zrovna s Ryanem Reynoldsem.

Robert Downey Jr. (Sherlock Holmes) by byl rád, kdyby se po...

6.October » Kritiky.cz
Robert Downey Jr. (Sherlock Holmes) by byl rád, kdyby se po premiéře Sherlock Holmes 3 pokračovalo nadále ve formě spin-off filmů, které by se točily právě kolem postav z třetího filmu a vzniklo by takové universum. Dle něj by tyto filmy nemusely ...

Magazín: Idris Elba si zahraje ve dvou nových akčních filmech

5.October » Edna.cz
Představitel nordického boha Heimdalla a jeden z často zmiňovaných kandidátů na nového Bonda, Idris Elba, se právě upsal dalším dvěma zajímavým filmům.

Tato informační stránka o Idris Elba zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Idris Elba" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes