Ivan Acher

Related to

I mateřství má šedé zóny: Nová inscenace A studia Rubín

20.April » Iconiq.cz
O tom, že šedá zóna se nevyhýbá ani „nejkrásnějšímu období“ v životě ženy, vypovídá premiérová inscenace pražského divadla A studia Rubín.

Tři minuty laskonka, pak tam píchnu klobásu, kdo přežije, zůstane, říká Lvem oceněný skladatel Acher o své hudbě

V sobotu získal Českého lva za hudbu k pohádce Hodinářův učeň. Skladatel Ivan Acher má na kontě hudbu k desítkám filmů a divadelních inscenací, jeho opusem je opera Sternenhoch, kritikou ceněná, diváky milovaná. Jako student oděvního designu „zhud...

I mateřství má šedé zóny: Nová inscenace A studia Rubín

10.March » Iconiq.cz
O tom, že šedá zóna se nevyhýbá ani „nejkrásnějšímu období“ v životě ženy, vypovídá premiérová inscenace pražského divadla A studia Rubín. Příspěvek I mateřství má šedé zóny: Nová inscenace A studia Rubín pochází z Iconiq.cz

Český lev ve znamení Nabarveného ptáčete, získalo devět cen. Nejlepší hudba zněla pohádkou Hodinářův učeň

8.March » iREPORT.cz
Nabarvené ptáče opanovalo České lvy, režisér Václav Marhoul si odnesl devět sošek včetně té za nejlepší režii. V hudební kategorii bodovali Michal Novinski a Ivan Acher za hudbu k filmu Hodinářův učeň.

Český lev 2020: Kdo získá sošku za nejlepší hudbu? Vyhrát mohou Skleněný pokoj, Na střeše i Staříci

6.March » iREPORT.cz
V sobotu 7. března poznáme letošní vítěze křišťálové sošky Českého lva. Posviťme si na kategorii, která možná není v centru dění, ale rozhodně si zaslouží pozornost. Představujeme nominované za nejlepší hudbu.

Mateřství představí jako grotesku i tragédii. Dojde i na kojící gerilu

26.February » iDNES.cz
Nejrůznější pohledy na fenomén mateřství odhalí nejnovější představení Jenom matky vědí, o čem ten život je. V takzvaném žánru dokudrama jej v sobotu uvede pražské A Studio Rubín. Další články k tématu: Jako leckde doma v obýváku. Kryptogram vypov...

Voják Švejk zítra vstoupí na jeviště Horáckého divadla v kabaretní podobě

7.February » Jihlavské listy
V pořadí sedmou premiérou jubilejní osmdesáté sezóny Horáckého divadla bude zítra večer dramatizace Haškových Osudů dobrého vojáka Švejka. Jak vypočítávají divadelníci, vrací se Švejkovo nejednoznačně přijímané literární putování počátkem století ...

Na ceny Český lev jsou nominováni Ivan Acher či Miroslav Srnka

15.January » Opera PLUS
Česká filmová a televizní akademie (ČFTA) oznámila nominace pro 27. ročník výročních cen Český lev. The post Na ceny Český lev jsou nominováni Ivan Acher či Miroslav Srnka appeared first on OperaPlus .

Opera Národního divadla - Nová scéna - "Sternenhoch"

27.December » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Smrt obchodního cestujícího v Divadle ABC je čistá práce

18.December » Kulturio.cz
Po Lazarovi přichází Městská divadla pražská s dalším zajímavým kouskem. The post Smrt obchodního cestujícího v Divadle ABC je čistá práce appeared first on Kulturio.cz .

Drsné Panoptikum Lenky Vagnerové

13.December » Opera PLUS
Tak tu máme další událost letošní sezony tanečního a pohybového divadla, tentokrát z produkce souboru choreografky Lenky Vagnerové. Snad je to tím smířlivým adventním časem, že se mi vůbec aktuální sezona zdá na dobré projekty bohatá a pro řadu na...

Opera Národního divadla - Nová scéna - "Sternenhoch"

11.December » Národní divadlo
Národní divadlo je jedním ze symbolů české národní identity a kulturního dědictví, usilující o nejvyšší uměleckou kvalitu.

Tato informační stránka o Ivan Acher zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ivan Acher" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes