15
new stories - click to show

Luciano Acosta

Related to

Argentinec Acosta byl vyhlášen nejlepším hráčem MLS

28.November » Eurofotbal.cz
Nejlepším fotbalistou MLS byl vyhlášen záložník Luciano Acosta z Cincinnati. Osmadvacetiletý Argentinec letos pomohl svému týmu k vítězství v základní části a se 17 brankami a 14 asistencemi byl nejproduktivnějším hráčem sezony.

Nejlepším hráčem MLS je Argentinec, ale není to Messi. Tahoun Cincinnati by však cenu hvězdě Interu dal

28.November » eFotbal.cz
Zahraničí > Nejlepším hráčem MLS byl vyhlášen záložník Luciano Acosta z Cincinnati, jenž má za sebou zkušenosti i z argentinské (Boca Juniors, Estudiantes) a mexické nejvyšší soutěže (Atlas).

Argentinec Acosta byl vyhlášen nejlepším fotbalistou MLS a ocenil Messiho

28.November » Sport.cz
Nejlepším fotbalistou MLS byl vyhlášen záložník Luciano Acosta z Cincinnati. Osmadvacetiletý Argentinec letos pomohl svému týmu k vítězství v základní části a se 17 brankami a 14 asistencemi byl nejproduktivnějším hráčem sezony. Při ocenění titulem …

Footballový boulevard - úterý 09.04.2019

10.April » premiership.cz
Rudí ďáblové sledují hráče v Major League Soccer, nejrychlejším hráčem ligy není Leroy Sané a záložník Chelsea má pořádný malér. Co dalšího nám nabízejí anglická média a denní tisk?
Wayne Mark Rooney - Anglický fotbalista
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Luciano Acosta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Luciano Acosta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes