Michal Adler

Vztahuje se k

VZPOMÍNKA: U pekařů

16.května » Neviditelný Pes
Už jsem to viděl dost černě, už šlo do tuhého. Peníze došly, další byly v nedohlednu a přerušení studia vypadalo jako jediná zbývající možnost... když se všechno nádherně vyřešilo a v dobré obrátilo, jako v té době snad všechno.

POVÍDKA: Co by tomu řekl Franta

9.prosince » Neviditelný Pes
Připomínalo mi to mé noční můry z dětství. Utíkal jsem, co mi síly stačily, a přece mě ty příšery neúprosně a neodvratně doháněly.

POVÍDKA: Chlapi

11.listopadu » Neviditelný Pes
Pocházeli ze všech koutů světa a z různých společenských vrstev, byli různých národností, vyznání, velikostí, věku, vzdělání, dovedností, ale jedno měli společné. Každý chlap byl tuhý jako podrážka.

POVÍDKA: Takový příjemný večer

23.září » Neviditelný Pes
Večer začínal nadějně. Můj oblíbený stolek ve výklenku u okna byl volný a hned vedle, u většího stolku, hráli naši obvyklí soupeři a přátelé. Také nás pěkně vítali. „Ještě si pamatuješ, jak se hrajou šachy?“ ptali se mě.

POVÍDKA: Lekce

9.září » Neviditelný Pes
Ne, nepovažuji se za kytaristu. Když se mě někdo zeptá, jestli hraji na nějaký hudební nástroj, obvykle odpovídám, že bohužel ne. A přece.

POVÍDKA: A pak že to nejde!

23.února » Neviditelný Pes
Krajský tajemník strany (v dobách vlády jedné strany se nemuselo upřesňovat, které strany), tedy krajský tajemník té strany měl starosti. V poslední chvíli před odesláním obvyklých výkazů a hlášení na ústřední výbor do Prahy si povšiml zneklidňují...

KANADA: Pokrok nezastavíš

13.února » Neviditelný Pes
Co zlobil, vztekal jsem se. Tiše, dovnitř, hlavně sám na sebe. Měl jsem se za starého učitelského mazáka, a přece jsem udělal začátečnickou chybu.

Tato informační stránka o Michal Adler zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Adler" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes