Javier Aguirre

Vztahuje se k

Egypt povede Aguirre. Mezi kandidáty patřil i Šilhavý

2.srpna » Týden.cz
Novým trenérem egyptské fotbalové reprezentace se stal devětapadesátiletý Mexičan Javier Aguirre. Podle tamních médií patřil mezi kandidáty na nástupce Héctora Cúpera také Jaroslav Šilhavý.

Šilhavý neuspěl. Trenérem Egypta se stal Aguirre

2.srpna » Sport.cz
Novým trenérem egyptské fotbalové reprezentace se stal devětapadesátiletý Mexičan Javier Aguirre. Podle tamních médií patřil mezi kandidáty na nástupce Héctora Cúpera také Jaroslav Šilhavý.

Šilhavý reprezentaci Egypta nepovede, přednost dostal trenér z Mexika

2.srpna » iDNES.cz
Fotbalový trenér Jaroslav Šilhavý se nestane trenérem egyptské reprezentace, jak spekulovala tamní média. Novým koučem Salaha a spol. se stal devětapadesátiletý Javier Aguirre z Mexika, jenž nahradil Argentince Héctora Cúpera. Další články k témat...

Šilhavý Egypt trénovat nebude, Salaha a spol. povede Aguirre

2.srpna » ČT24
Údajně patřil mezi žhavé kandidáty, nakonec však Jaroslav Šilhavý egyptskou reprezentaci trénovat nebude. Přednost dostal devětapadesátiletý Mexičan Javier Aguirre, který se tak stane nástupcem Héctora Cúpera.

Šilhavý Egypt trénovat nebude, nástupcem Cúpera se stal Aguirre

2.srpna » ČeskéNoviny.cz
Káhira - Novým trenérem egyptské fotbalové reprezentace se stal devětapadesátiletý Mexičan Javier Aguirre. Podle tamních médií patřil mezi kandidáty na nástupce Héctora Cúpera také...

Egypt našel nového trenéra, Cúpera nahradil Mexičan Aguirre

2.srpna » Eurofotbal.cz
Javier Aguirre se vrací na mezinárodní scénu a po dvou působeních u mexické reprezentace a půlroční anabázi u týmu Japonska povede Egypt. 59letý kormidelník nahradí Héctora Cúpera, s představiteli svazu se dohodl na smlouvě platné do roku 2022...

Korupce ze zápasu Zaragoza - Levante jde opět před soud

26.ledna » Eurofotbal.cz
Španělské úřady se budou znovu zabývat možnou korupcí při utkání španělské fotbalové ligy mezi Zaragozou a Levante v sezoně 2010/2011. Případ byl původně odložen, ale státní zástupce uspěl s odvoláním. Informovala o tom agentura AP.
Adam Johnson - Americký spisovatel
Francesco Totti - Italský fotbalista
Rafael Benitez - Španělský fotbalový trenér
Wayne Mark Rooney - Anglický fotbalista
Fotbal - Míčový sport
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice

Tato informační stránka o Javier Aguirre zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Javier Aguirre" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes