Rosetta Ai

Vztahuje se k

Facebook hodlá využívat vaše data, aby předpověděl, kam se chystáte jít a proč

12.prosince » CDR
Společnost Facebook si nechala patentovat novou technologii s názvem Offline Trajectories. Tato technologie využívá souboru dat získaných o uživateli a na základě toho dokáže predikovat, co bude nyní uživatel dělat.

Evropská unie zavede na hranicích detektory lži vybavené umělou inteligencí

8.listopadu » CDR
Evropská unie by měla v budoucnu začít využívat na vybraných hraničních přechodech umělou inteligenci v kombinaci s detektorem lži. Tento systém bude pak klást dotazy žadatelům o vstup do země a vyhodnocovat, zda budou vpuštěni nebo posláni k celn...

Amazon zapojil do přijímacího řízení umělou inteligenci. Ta se naučila šovinismu

30.října » CDR
Společnost Amazon chtěla usnadnit práci personálnímu oddělení a zpracovávat veškeré životopisy zájemců o zaměstnání pomocí speciálního programu. Ten však měl tu chybu, že diskriminoval ženy a automaticky některé životopisy vyřazoval z možných kand...

MIT otevírá fakultu zaměřenou na umělou inteligenci v hodnotě miliardy dolarů

23.října » CDR
MIT otevírá fakultu, kterou chce zaměřit kompletně na umělou inteligenci a propojení jednotlivých oborů se strojovým učením. Výstavba nových budov a zřízení fakulty bude stát miliardu dolarů.

Chuť piva z dánského pivovaru Carlsberg je vyvíjena umělou inteligencí

5.října » CDR
Dánský pivovarnický gigant zahájil již před časem projekt pivní identifikace, při kterém by měla umělá inteligence, za pomoci nejrůznějších senzorů, dokázat predikovat výslednou chuť piva ještě před tím, než se fyzicky uvaří.

Facebook chce pomocí umělé inteligence bojovat proti nevhodný příspěvkům

17.září » CDR
Společnost Facebook spustila systém Rosetta AI, který má identifikovat nevhodný či nenávistný projev. Příčinou je nejspíše fakt, že si stále více Američanů kvůli takzvaným Fake News maže aplikaci Facebook ze svého mobilního telefonu.

Tato informační stránka o Rosetta Ai zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rosetta Ai" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes