15
new stories - click to show

Salem Al

Related to

Americké chyby na Středním Východu a v Perském zálivu

V poslední době sleduji sérii analýz a studií věnovaných vývoji vztahů mezi zeměmi Rady pro spolupráci v Perském zálivu a Spojenými státy, stejně jako budoucnosti americké přítomnosti v oblasti Perského zálivu, zejména na Středním Východu.

Co lze očekávat po nové jaderné dohodě?

Od oznámení ruské žádosti o americké záruky jako podmínky pro uzavření jednání o obnovení íránské jaderné dohody se věci ubírají směrem k uvolnění, a to i přes spekulace o osudu těchto jednání kvůli Rusku.

Zahraniční bojovníci? Žoldáci to nesmějí být, takže dobrovolníci

Použití žoldáků ve válkách je nepochybně hluboce zakořeněno v historii lidstva. Žoldáci jsou známí od úsvitu věků. Představují transhistorický a transgeografický fenomén, píše v komentáři na francouzském webu Agoravox Salem Al Ketbi, emirátský výzku…

Shrnutí Asijského poháru 2019 (1/2): Katar a ti druzí

12.February » Eurofotbal.cz
V pátek 1. února se uzavřel 17. ročník Asijského poháru, na jehož konci oslavoval své první zlato Katar. Pořadatel příštího mistrovství světa se tak stal devátým různým kontinentálním šampionem a teprve druhou úspěšnou zemí z Blízkého východu v tomt…
Al Ain - Město ve Spojených arabských emirátech
Horst Siegl - Bývalý český fotbalový útočník
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Salem Al zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Salem Al" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes