15
new stories - click to show

Jose Alda

Related to

Evander Holyfield o zápase Fury vs. Usyk: Je naivní si myslet, že síla předčí rychlost

13.December » Top-fight.cz
Bývalý slavný boxerský šampion Evander Holyfield promluvil o tom, co bude klíčové jak pro Furyho, tak i Usyka v jejich vzájemném zápase.

Jestli Wilder vstoupí do čtvrtého zápasu s Furym, už mu půjde o život, cítí Tysonův otec

11.December » Top-fight.cz
Odvaha, nebo pošetilost? Někteří lidé se z předchozích nezdarů stále ne a ne poučit, a to je dle Tysonova otce stejný případ i u Deontaye Wildera.

Desátý galavečer The Ring rozbouří Brno. Patron Boxing spojí síly s Karaivanovem a Fusion Fight League

10.December » Top-fight.cz
Patron Boxing už 2. února uspořádá svůj jubilejní desátý event. V brněnském Boby Centru se předvedou hvězdy napříč celou domácí postojovou scénou.

Blachowicz se chce vrátit v létě! Jeho snem je souboj s Procházkou na Národním stadionu

10.December » Top-fight.cz
Očekávaná odveta musela ustoupit důležitějším věcem. Polský Janek se na turnaji UFC 297 nepředstaví a místo výkonů v kleci se bude soustředit na co nejrychlejší rehabilitaci.

Chci ovládnout tři váhové kategorie a stát se žijící legendou! odtajnil své ambice Losene Keita a následně vyzval Davida Kozmu

9.December » Top-fight.cz
Belgický zázrak si chce vyšlápnout na jednu z největších osobností Oktagonu a dokázat, že pouze on je právoplatný Panter.

José Aldo si chystá pro fanoušky překvapení, které zahrnuje i legendárního Mayweathera

9.December » Top-fight.cz
Co si José Aldo odbyl svůj boxerský debut, dostal chuť na větší kořist. Údajně stojíme u zrodu jednoho z největších zápasů příštího roku.

Nasypaný veterán Donald Cerrone má speciální radu pro bojovníky

14.July » MMA Shorties
V návaznosti na Internationl Fight Week a turnaj UFC 290 jsme se dočkali nových uvedení so UFC Síně slávy. Poctu dostal například Aldo, Silva nebo Cerrone. Poslední jmenovaný měl vždy pověst bojovníka, který nastoupí kdykoliv a proti komukoliv. Nedá…

Tato informační stránka o Jose Alda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jose Alda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes