Tim Allen

Related to

Toy Story ani napočtvrté neztratilo kouzlo. Diváky si získá panikařící plastová vidlička

9.August » Český rozhlas
Pokračování oblíbené animované série o životě hraček navazuje na příběh známých postav s další dávkou dobrodružství. Přináší přitom solidní chvíle humoru i dojetí – a k tomu úplně nového favorita tvořeného z plastu a zosobnělé krize identity.

Divočáci 2: Jaká je šance, že se filmu dočkáme?

2.August » Kinobox.cz
Divočáci jsou fajn komedie o čtyřech chlápcích z předměstí, co si jednoho dne řeknou, že jsou přece ještě chlapi a vyrazí na road trip, který je málem (v humorném slova smyslu) zabije. Ale nakonec si to samozřejmě užijí a něco se naučí.

Proč jsme se nikdy nedočkali Divočáků 2?

1.August » Kinobox.cz
Divočáci jsou fajn komedie o čtyřech chlápcích z předměstí, co si jednoho dne řeknou, že jsou přece ještě chlapi a vyrazí na road trip, který je málem (v humorném slova smyslu) zabije. Ale nakonec si to samozřejmě užijí a něco se naučí.

Z toho vám potečou sliny: "Kutil Tim” se pochlubil svou jedinečnou sbírkou aut

12.July » Kinobox.cz
Většina diváků zná Tima Allena jako sympatického nešiku Tima Taylora ze sitcomu Kutil Tim. Oblíbený americký komik, který momentálně září v show Poslední chlap (kde hraje také otce od rodiny), má zajímavý koníček - buduje si jedinečnou sbírku aut,...

„Kutil Tim” ukázal svou sbírku aut, v obří garáži ukrývá řadu výjimečných strojů

10.July » Autoforum.cz
Americký herec léta bavil diváky komediálními scénkami, v soukromí ale ve vší vážnosti budoval jedinečnou sbírku aut. Nyní máme možnost do ní nahlédnout. (Mirek Mazal)

Dočká se Příběh hraček spin-offu?

30.June » NaFilmu.cz
Novodobý trend, kdy se filmová studia snaží ze svých sérií snaží vytřískat co nejvíce peněz, se dost možná nevyhne ani několikaleté populární sáze o příběhu hraček. Co můžeme od nadcházejících dílů Toy Story očekávat? Nejdříve asi nutno podotknout...

Další Příběh hraček láká do kin dospělé, kteří na filmové sérii vyrůstali

27.June » Seznam Zprávy
Do nekonečna a ještě dál! Woody a Buzz znovu zachraňují svět, už počtvrté. Do kin míří čtvrtý díl populárního animáku Příběh hraček.

Osudy dětských herců: jak dnes vypadají a co dělají děti kutila Tima?

16.June » TVGURU.cz
Home Improvement, u nás známo jako Kutil Tim, byl jeden z nejsledovanějších sitcomů devadesátých let. Seriál čítá více než 200 epizod a v premiéře se vysílal v letech 1991-1999. Diváci mohli sledovat každodenní život Tima Taylora, moderátora fikti...

Práce hraček nikdy nekončí, čeká je proto čtvrtá Toy Story

14.June » ČT24
Tom Hanks jako kovboj Woody nebo Tim Allen coby Buzz Rakeťák se vrací v dalším příběhu hraček. Toy Story 4 začnou kina ve Spojených státech vyprávět příští týden, tuzemští diváci si na nové animované dobrodružství musí počkat na začátek srpna.

Návrat nejsympatičtějšího televizního nešiky?

13.June » Kinobox.cz
Přelom osmdesátých a devadesátých let, to byla zlatá léta pro sitcomy s rodinami - Alf, Plný dům, Roseanne, Fresh Prince, Frasier, Krok za krokem, Ženatý se závazky, Raymonda má každý rád, Jsem do tebe blázen. Klasika nad klasiku.

Jak se změnil Kutil Tim za 28 let? Manželka ho zkrotila vášnivou líbačkou

26.May » Super.cz
V 90. letech se těšil obrovské popularitě díky seriálu Kutil Tim. Americký herec Tim Allen (65) už není žádný mladík. Jeho manželství ale očividně nepostrádá vášeň.
Blanka Šrůmová - Česká zpěvačka-skladatelka
Miro Šmajda - Zpěvák

Tato informační stránka o Tim Allen zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tim Allen" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes