15
new stories - click to show

Jana Ambrožová

Related to

Majitelé zoologických zahrad jsou kvůli nulové návštěvnosti ve finančních ztrátách. Lidé jim mohou pomoci adopcí zvířat nebo ná

Návštěvníci do zoologických zahrad nesměli na jaře a teď znovu. Potíže mají hlavně soukromé zoo, které fungují bez podpory městské a krajské kasy.

Zoo Dvorec čelí v době covidu velkým ztrátám, zvířatům chybí lidská přítomnost

Zoo Dvorec u Borovan zažívá nyní nelehké dny. Brána zoologické zahrady je totiž návštěvníkům uzavřená a zvířatům schází přítomnost lidí. Zaměstnanci zoo se snaží zvířata zabavit různými prvky, které jsou důležité pro jejich pohodu. Zároveň mají za...

Slovenská houslistka Botošová v pořadu Noční bdění

9.August » Rádio Proglas
Své první album s názvem Colours of my Soul vydala slovenská houslistka Barbora Botošová. Představíme si je v pořadu Noční bdění v sobotu 15. srpna 2020.

Hrocha obojživelného čeká oslava narozenin

Oslavu narozenin hrocha Buboréka chystá na neděli 5. července Zoo Dvorec. Buborék oslaví dvanáct let. I v předchozích letech se hroch těšil dortu a mnoha přáním.

Teplá zima: lvi se opalují, giboni zpívají

Ač včera na některých místech kraje nasněžilo, připomíná současná zima v některých dnech spíše podzim nebo jaro. Na to reagují i zvířata.

Vánoční stromky poslouží pro výrobu tepla

Ve čtvrtek odstartoval svoz vánočních stromků v krajském městě. Společnost FCC České Budějovice je sváží do svého areálu v Dolní ulici.

Slyšte, lidé! – Ohlédnutí za World Music Festivalem Bratislava 2019

26.October » Rádio Proglas
Ve dnech 27. až 29. září se uskutečnil čtvrtý ročník World Music Festivalu Bratislava. Akci, která nabízí kvalitní program a servis široké veřejnosti, pozvaným hostům z celého světa i samotným umělcům, navštívil jako oficiální zahraniční delegát t...

Tygří samec Dolar ze zoo Dvorec patří k nejstarším

24.July » Týden.cz
Zoologická zahrada Dvorec u Borovan na Českobudějovicku chová jednoho z nejstarších tygrů ussurijských v republice. Samec se jménem Dolar se ve středu dožil 18 let. Navíc má geneticky vzácnou krev, protože jeho otec byl přímým potomkem tygra odchy...

Tato informační stránka o Jana Ambrožová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Ambrožová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes