Danny Amendola

Vztahuje se k

Bývalá Miss Universe je smutná z rozchodu s pohledným sportovcem: Láska vyprchala, sexy podívaná zůstává

11.dubna » Super.cz
Nebyla to osudová láska, i když si to možná modelka s titulem Miss Universe 2012 Olivia Culpo (25) a hráč amerického fotbalu Danny Amendola (32) mysleli. „Potkal jsem ji na rohu Hollywoodu a Vine, šli jsme po ulici a vrazili do sebe. Je to šílené,...

Brady usiluje o nesmrtelnost, Eagles o první titul. 52. Super Bowl je tu

4.února » ČT24
Stvrdí Tom Brady svůj odkaz coby nejlepší hráč historie NFL ziskem šestého prstenu? Nebo mu našlapaná defenziva Philadelphie neponechá manévrovací prostor a Eagles díky tomu poprvé získají trofej Vince Lombardiho? To jsou dvě z mnoha otázek, které...

Sexy modelka ukázala v bikinách své famózní tělíčko: Před pěti lety zaslouženě zvítězila na Miss Universe

23.října » Super.cz
Tahle kočka v plavkách nikdy nezklame! Božská Olivia Culpo (25) má stejně dokonalé křivky jako v roce 2012, kdy byla na celosvětovém finále zvolena Miss Universe.

Někdejší Miss Universe zkrátila vlasy, ale na poodhalená ňadra vsází pořád

21.dubna » Super.cz
Olivia Culpo (24) byla v roce 2012 zvolena Miss Universe, tedy nejkrásnější dívkou vesmíru, a s titulem se jí dokořán otevřely dveře do světa vyšší společnosti a jejích večírků.

Bývalá Miss Universe se slunila u bazénu po boku urostlého hráče amerického fotbalu

14.března » Super.cz
Modelka, která byla v roce 2012 zvolena nejkrásnější dívkou rovnou celého vesmíru, vedle sebe nesnese nikoho podprůměrného. Po románku s úspěšným zpěvákem Nickem Jonasem jí dělá společnost statný sportovec Danny Amendola.
Fotbal - Míčový sport
Donald Trump - Americký obchodní magnát

Tato informační stránka o Danny Amendola zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Danny Amendola" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes