James White

Related to

TELEVIZIONÁŘ: Ze Sexu ve městě dozrála k bolesti umírající matky

1.August » iDNES.cz
Je naprosto pochopitelné, že na prahu druhého měsíce prázdnin se člověku nechce strávit sobotní večer s rakovinou. Jenže snímek James White, který nabízí ČT art, má docela jinou podobu než obvyklá slzavá melodramata o loučení se světem.

Prchal před násilníky, ale kulce neutekl. Basketbalista Emmett zemřel

24.September » iDNES.cz
Na ulici, před svým dallaským domem, byl zastřelen americký basketbalista Andre Emmett, jenž to dotáhl až do NBA. Podle policie byl zhruba dvě hodiny po půlnoci na pondělí zasažen při útěku před dvěma muži, kteří k němu předtím přistoupili se stře...

Žralok napadl muže: Páníčkovi zachránil život pes, který si otevřel auto a doběhl k vodě

19.August » eXtra.cz
Odteď je rodinným hrdinou. Pes Darby zachránil svého páníčka před nebezpečným žralokem. Ten se muži zakousl do nohy poté, co se ho snažil sundat z rybářského háčku. Zakousnutého žraloka stáhl pes z páníčkovi nohy a tím mu zachránil život.

James White (2015)

30.May » Kinotips
Režie: Josh Mond Scénář: Josh Mond Kamera: Mátyás Erdély Hudba: Scott Mescudi Hrají: Christopher Abbott, Cynthia Nixon, Scott Mescudi, Ron Livingston, Makenzie Leigh, David Call, Jeanette Dilone, Rosemary Howard, David Harris Newyorčan James White...
Linda Rybová - Česká herečka

Tato informační stránka o James White zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "James White" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes