15
new stories - click to show

Daniel Brühl

Related to

Charismatický Daniel Brühl je zralý na to více riskovat

8.July » Elle.cz
Dalším mezinárodním hostem karlovarského festivalu je herec a režisér Daniel Brühl, který je známý především za role ve filmech Hanební Parchanti a Rivalové. Brühl si přijel převzít cenu prezidenta festivalu a hlavně uvést svůj režijní debut Soused.…

Překvapiví vítězové, české Vlny nebo Aragorn. Toto byly hlavní momenty festivalu v Karlových Varech

7.July » CzechCrunch
Už 58. ročník filmového festivalu v Karlových Varech je u konce. Shrnuli jsme pro vás některé z nejdůležitějších momentů. Článek Překvapiví vítězové, české Vlny nebo Aragorn. Toto byly hlavní momenty festivalu v Karlových Varech se nejdříve objevil …

Vary končí! U diváků bodovaly Mádlovy Vlny, u poroty táhlý dokument

6.July » MovieZone.cz
Chrám filmu, jak s obdivem pojmenoval karlovarský filmový festival sympaťák Daniel Brühl při přebírání Ceny prezidenta z rukou Jiřího Bartošky, se na rok zase uzavře. Padesátý osmý ročník našeho největšího filmového festivalu končí, a tak je na čase…

TOP 5 filmů z festivalu v Karlových Varech, které by vám neměly uniknout

6.July » Showbiz.cz
Letos se konal už 58. ročník Filmového festivalu v Karlových Varech, který už dlouhých třicet let vede Jiří Bartoška (77).

Fotoseriál: Momentky z kolonády. Mihulová u kadeřníka, Hanuš s dcerou, Adamczyk vyvedl těhotnou manželku

6.July » aplausin.cz
Na festivalu v Karlových Varech to nežilo jen v barech a na večírcích. Hodně živo je i na samotné kolonádě. Lázeňskou atmosféru si přijela užít řada celebrit.

Nejšílenější Vary Jana Bendiga. Zlomená noha, party plná bolesti a drsná kocovina

6.July » eXtra.cz
Kdo ve Varech nezažil divokou party, jako by nebyl! Zpěvák Jan Bendig o tom ví své. Právě z jednoho takového večírku si odnesl zlomenou nohu, jak prozradil redakci eXtra.

Daniel Brühl ve Varech: Nechci jezdit na druhý, třetí rychlostní stupeň

5.July » Novinky.cz
Do Varů přijel jen na den a kousek. Přesto se o něm mluví jako o nejvřelejší letošní hvězdě. „Já žertuju neustále,“ říká německý herec Daniel Brül. A vy mu ta slova do písmenka věříte. Jeho laskavost je vážně nakažlivá.

Daniel Brühl nově v seriálu z filmového prostředí The Franchise, jak přijímá kritiku a které jsou jeho top filmy

5.July » Filmožrouti.cz
Německo-španělská hvězda Daniel Brühl, aktuálně známý ze seriálu Becoming Karl Lagerfeld a filmu Na západní frontě klid, získal na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech ocenění prezidenta festivalu.

ELLE Talks: Thea Prokop a Helga Guren o filmu Až na věky

5.July » Elle.cz
Do ELLE Beauty Lounge Red zavítala norská herečka Helga Guren, která přijela na KVIFF s delegací soutěžního filmu Až na věky. Během včerejšího promítání film sklidil potlesk ve stoje. V rozhovoru s šéfredaktorkou ELLE Theou Prokop přibližuje svou ro…

Elle Beauty Lounge: Poslední červený koberec

5.July » Elle.cz
V ELLE Beauty Lounge se připravujeme na poslední červený koberec, který hvězdy čeká zítra v pět večer. Nekončící návštěvy celý týden nám byly tím nejlepším tréninkem. Podívejte se, co se dělo za dveřmi hotelu Pupp.

Brühl: Nejsem tak milý, jak vypadám. Prokletí Good Bye, Lenin! zlomil Tarantino

5.July » Seznam Zprávy
„Užívám si možnost, že selžu,“ říká o své práci německo-španělský herec Daniel Brühl, čerstvý host karlovarského festivalu. Proslavila ho komedie Good Bye, Lenin!, role Nikiho Laudy i práce s Quentinem Tarantinem.

Pomůže mi překonat krizi středního věku. Brühl převzal cenu od Bartošky

5.July » Aktuálně.cz
Německý herec a režisér se v Karlových Varech trpělivě, s úsměvem prodral davem fotografů a rozdával podpisy.
Ivan Trojan - Český herec

Tato informační stránka o Daniel Brühl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniel Brühl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes