15
new stories - click to show

Shar Ami

Related to

Chcete se naučit francouzsky? V tomto projektu si procvičíte jazyk a pomůžete osamělým seniorům

21.December » Pozitivní zprávy
Učíte se francouzsky a hledáte rodilého mluvčího, se kterým byste si mohli řeč procvičit? Nyní máte jedinečnou možnost pohovořit si s francouzskými seniory a udělat jim tak společnost v koronavirové době. Zájemci pomohou řadě důchodců, kteří se po...

Liboskovy fotografie Horního Slezska postoupily do finále soutěže New East Photo Prize

15.December » RadioWave
Fotografická soutěž New East Photo Prize, pořádaná každé dva roky serverem The Calvert Journal, už zná svoje finalisty. Mezi nimi se objevil i polský fotograf Tomasz Liboska a jeho fotografie vykreslující atmosféru Horního Slezska.

V Itálii vznikne první pet-friendly město. Italská Lucca chce využít potenciál domácích mazlíčků

15.December » RadioWave
Italské město Lucca, nacházející se v Toskánsku, se má stát přívětivějším k domácím mazlíčkům. Mělo by se tak stát prvním pet-friendly městem v Evropě.

Ukrajina chce zařadit okolí Černobylu na seznam památek UNESCO

14.December » RadioWave
Ukrajinský Černobyl je místo největší jaderné havárie v dějinách. Tamní vláda chce třicet čtyři let po tragédii tuto oblast zapsat na seznam kulturního dědictví UNESCO, kde je třeba indický Tádž Mahal nebo anglický Stonehenge.

V soutěži Earth Photo zvítězily snímky opuštěných míst, která pohltila příroda

14.December » RadioWave
Mezinárodní fotografická soutěž Earth Photo zná své letošní vítěze. Porota složená z odborníků v oblasti fotografie, filmu, ale i ekologie tentokrát vybírala z více než 2600 příspěvků.

V soutěži Earth Photo zvítězily snímky opuštěných míst, které pohltila příroda

14.December » RadioWave
Mezinárodní fotografická soutěž Earth Photo zná své letošní vítěze. Porota složená z odborníků v oblasti fotografie, filmu, ale i ekologie tentokrát vybírala z více než 2 600 příspěvků.
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Shar Ami zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Shar Ami" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes