Andreas Ammer

Vztahuje se k

Symfonie sirén: Nejhlučnější skladba v dějinách hudby fascinovala i trhala uši stovkám Brňanů

22.října » Blesk.cz
Co má společného hudební skupina, pěvecký sbor, sanitní vozy, harlejáři, fanoušci hokejové Komety, lokomotiva, stavební míchačky a baterie dělostřelců Austerlitz? Od sobotní noci provedení Symfonie sirén, dílo skladatele a hudebního inovátora Arse...

Je to ještě hudba…?

21.října » Opera PLUS
Festival Moravský podzim se v sobotu rozmáchne k happeningu, nevídanému a neslýchanému nejen v Brně, ale zcela určitě minimálně i v tuzemsku. Symfonie sirén bude smělou a monstrózní zvukovou instalací, která se rozezní na Výstavišti, inspirována k...

Reflexe: Dobyvatelé akustických scén. Od radioartu k hudebnímu divadlu

14.března » Literární noviny
Nakladatelství AMU vydalo další teoretický text, který není vzrušující a inspirativní jen pro odborníky, ale pro kohokoli se zájmem o současné umění (a o emancipaci zvuku).

Vyšla kniha Dobyvatelé akustických scén. Od radioartu k ...

29.února » Divadlo.cz
Autor knihy Lukáš Jiřička na příkladu čtveřice režírujících skladatelů z Německa a Rakouska ukazuje aktuální tendence ve světě hudebního divadla a experimentálního rozhlasového umění.

Tato informační stránka o Andreas Ammer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andreas Ammer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes