15
new stories - click to show

Zuzana Brandová

Related to

Dobrý herec muzikál zvládne, zpěvák bez hraní ne, míní „obojživelník“

28.November » iDNES.cz
Patří k nejvytíženějším hercům Městského divadla Brno, kde za své téměř pětadvacetileté působení vytvořil více než osmdesátku rolí. Před dvanácti lety převzal za muzikálovou roli svou první Thálii, nyní získal toto ocenění také za činoherní výkon,...

Scénář pro covidový advent: rozsvícení stromů online, stánky jen možná

24.November » iDNES.cz
Jihomoravská města zatím s předvánočními tradicemi vyčkávají, z adventních trhů stojí pouze stromy na náměstích. Stánky chybí, v Brně se lidé mohou těšit alespoň na vyhlídkové kolo. V provozu by mělo být od pátku.

Brňané ve Vídni: Pocit bezpečí se narušil, střelbu viděl i kamarád

3.November » iRegiony Impuls
Mnoho nechybělo a Alexander Kříž byl svědkem pondělního teroristického útoku ve Vídni. Poslední večer před rakouským lockdownem si však zábavu v centru města nenechala ujít skupina jeho přátel. Brňané, kteří se přestěhovali do rakouského hlavního ...

Dolujeme slova z nahrávek, kde nic moc neslyšíte, říká informatik

25.October » iDNES.cz
„Trénujeme počítače, aby odhalily řeč i z vojenských vysílaček v rachotu větru,“ říká v rozhovoru pro MF DNES Jan Černocký, který vede v Brně světově uznávaný tým expertů.

Zvažovanou polní nemocnici v Brně by vedl tým, který pomáhal po zemětřesení

22.October » iDNES.cz
Kromě pražských Letňan se na zvýšenou potřebu lůžek pro pacienty s covidem chystají i v Brně. Tam připravují plán pro případ, že by bylo potřeba zřídit polní nemocnici v areálu výstaviště. O pacienty by se v ní starali specialisté z traumatýmu, kt...

Brno oprašuje kvůli koronaviru plán na polní nemocnici na výstavišti

15.October » iDNES.cz
Nemocnice v kraji se intenzivně připravují na nápor pacientů s covidem v následujících dvou týdnech. A Brno oživilo myšlenku na polní nemocnici na výstavišti.

Férový záporák, který nehrál jen na sebe, vzpomínají kolegové na Havelku

12.October » iDNES.cz
Z jeho rolí v krimiseriálech si ho diváci možná budou pamatovat spíše jako záporáka, jeho kamarádi a kolegové však potvrzují, že šlo skutečně jen o hraní. Martin Havelka, který před týdnem podlehl těžké nemoci, pro ně zůstane férovým a pracovitým ...

Baterie vynálezce z Brna budou vyrábět Norové, novinku využijí automobilky

6.October » iDNES.cz
Dva roky od chvíle, kdy si brněnský elektrotechnik Tomáš Kazda nechal patentovat baterie s obsahem síry, se objevil investor. Přestože Kazda preferoval někoho z Česka, nabídka nakonec přišla z Norska. A zájem je větší, než vynálezce předpokládal.

K poctě grafika Jana Rajlicha staršího poslalo sto umělců svůj plakát

29.September » iRegiony Impuls
Sto plakátů od stovky umělců z celého světa vystavuje Moravská galerie ke stému výročí narození Jana Rajlicha staršího, významného brněnského grafika, malíře, autora plakátů a zakladatele grafického Bienále Brno.

VIDEO: Tanečnice na ranveji, Sněhurka v hale. Brněnský balet letí do sezony

16.September » iRegiony Impuls
Na přistávací dráze brněnského letiště tančí baletky z Labutího jezera, v letištní hale se vlní Romeo a Julie a na lavici leží jedovatým jablkem otrávená Sněhurka. To jsou scény z nového videoklipu baletního souboru Národního divadla Brno.

V sedmasedmdesáti poprvé. Brňanka zkusila i Ypsilonku, ted stojí na jevišti sama

16.September » iDNES.cz
Za svou šedesátiletou hereckou kariéru hrála rodilá Brňanka Marie Durnová v libereckém a později v pražském Studiu Ypsilon, Divadle ABC či Divadle v Dlouhé. Nyní je členkou Mahenovy činohry Národního divadla Brno. Právě zde v pátek poprvé okusí, j...

Revoluce na lince 155. Zdravotníci budou zachraňovat přes video

9.September » iDNES.cz
Záchranka v Česku přichází s revoluční novinkou. Jako první v­ Evropě spouští videopřenosy, díky kterým záchranáři uvidí místo, kde se stala dopravní nehoda nebo jiné neštěstí, ještě před svým příjezdem.

Tato informační stránka o Zuzana Brandová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Brandová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes