Eva Skácelová

Vztahuje se k

Třetí brněnská Vinománie: Alkohol zdarma a kvalitní víno i ve zmrzlině!

26.května » Blesk.cz
Na náměstí Svobody v Brně se koná třetí ročník degustace a prodeje vína - Vinománie. Zastoupeno je osmnáct vinařů a asi 250 vzorků vín.

Bohatý advent v centru města v režii Brna-střed

10.listopadu » iRegiony Impuls
Městská část Brno-střed jako již tradičně zastřešuje organizaci Adventu na Zelňáku a Adventu na Moraváku. I letos oba trhy přinesou návštěvníkům novinky, které zpestří a doplní příjemnou vánoční atmosféru. Adventní trhy začínají 24. 11. 2017 a ván...

Vánoce v Brně: Marš děsivých krampušáků, nejdelší dopis Ježíškovi i 25 metrů vysoký smrk od doktora

8.listopadu » Blesk.cz
Letošní vánoční akce na Zelném trhu a Moravském náměstí bude mít řadu novinek. Brňáci například chtějí napsat o adventu nejdelší dopis Ježíškovi, uvidíte i průvod děsivých krampušáků.

Brněnské Vánoce: Show děsivých krampušáků, 25 metrů vysoký smrk i nejdelší dopis Ježíškovi

8.listopadu » Blesk.cz
Letošní vánoční akce na Zelném trhu a Moravském náměstí budou mít několik novinek. Brňáci se například chystají napsat o adventu nejdelší dopis Ježíškovi, uvidíte i průvod děsivých krampušáků.

V Brně začínají dva festivaly. Slavnosti vína a Októbrfest na Zelňáku

21.září » Moderní Brno
Brněnské náměstí Svobody hostí od čtvrtka osmý ročník tradičních Slavností vína. Lidé se mohou těšit na vína a burčák ze čtyřiadvaceti různých vinařství a bohatý kulturní program v podání několika cimbálovek.

V Brně začínají dva festivaly. Slavnosti vína a Októbrfest na Zelňáku

21.září » Brněnský deník
Brno – Brněnské náměstí Svobody hostí od čtvrtka osmý ročník tradičních Slavností vína. Lidé se mohou těšit na vína a burčák ze čtyřiadvaceti různých vinařství a bohatý kulturní program v podání několika cimbálovek.

Náměstí zaplní slavnost vín, lidé ochutnají 300 vzorků

14.června » Brněnský deník
Brno - Tichá i šumivá vína lidé ochutnají v následujících dnech na brněnském náměstí Svobody. Ve čtvrtek tam totiž začíná přehlídka moravských vín Vínománie, na které lidé okusí vína z dvaceti vinařství.

Slavnosti jídla zrušili pro peníze, myslí si prodejkyně

19.října » Brněnský deník
Brno - Milovníci dobrého jídla a pití se těšili na další hody v centru Brna. V úterý měli začít ochutnávat speciality na náměstí Svobody. Jenže firma Break Point Communications Slavnosti jídla v neděli zrušila. Kvůli počasí a hlavně malému zájmu r...

Tato informační stránka o Eva Skácelová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Eva Skácelová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes