15
new stories - click to show

Milada Prokopová

Related to

Rouška virus nezabije, ale nenechá ho cestovat, líčí textilní expert

11.October » iDNES.cz
Pavel Malčík řídí Textilní zkušební ústav v Brně, který testuje oblečení nebo hračky. O rouškách, z nichž se opět stala běžná součást života, tam teď vědí úplně všechno.

Starosta má třetinu členů volebních komisí v karanténě, sám dostal výjimku

1.October » iDNES.cz
Nákaza covid-19 málem ochromila volby v Rohatci na Hodonínsku. V karanténě skončila třetina členů volební komise a také starosta, který ze zákona u voleb musí být. Prázdná místa se nakonec podařilo obsadit, vypomoci však muselo i město Hodonín. Vyhr…

Chcete bydlet na brněnském výstavišti? K mání je vilka i zámek

20.September » iDNES.cz
Veletrhy Brno začínají prodávat majetek. K mání je Pavilon UMPRUM, a brzy bude i Bauerův zámeček a Králíkovo divadlo.

Konečně si sex užíváme, tvrdí lidé po padesátce. Někomu stačí držení za ruku

17.September » iDNES.cz
Nakolik patří ke stále se prodlužujícímu životu sex, zjišťovala psycholožka Anna Ševčíková z Masarykovy univerzity v Brně. Její průzkum ukázal, že souložit je po padesátce normální a že k sexu je možné se i po letech abstinence vrátit.

Babiš nám politicky vysává region, říká jihomoravský lídr komunistů

17.September » iDNES.cz
Zažil doby, kdy byli komunisté druhou nejsilnější stranou. Teď však bude jejich jihomoravský lídr Stanislav Navrkal podle svých slov rád, když strana nezmizí z krajské mapy.

Oprava skončila. Medvědice Cora neváhala a skočila do nového bazénu

13.September » iDNES.cz
Populární lední medvědice Cora z brněnské zoo se v neděli poprvé po osmi měsících rochnila ve svém nově vylepšeném bazénu. Poté, co chovatelé otevřeli vrata upraveného výběhu, medvědice chvíli zkoumala terén, a pak už si užívala koupel.

V Brně-Lesné otevřeli nový futuristický kostel. Dostal požehnání

12.September » iRegiony Impuls
Brněnský pomocný biskup Pavel Konzbul v sobotu požehnal novému futuristickému kostelu blahoslavené Marie Restituty na sídlišti Lesná v Brně. Kruhovitá železobetonová stavba připomíná rotundu.

Brněnští zahrádkáři se bouří proti územnímu plánu, bojí se o svou zeleň

11.September » iDNES.cz
Roky hospodaří na svých zahrádkách, kterým věnují čas, peníze i energii. Nyní však brněnské zahrádkáře straší představa, že o svá zelená království přijdou. Podle návrhu nového územního plánu mohou být zastavěna, případně se z nich mají stát parky č…

Děti vězňů trápí smutek, strach a hlad. Jsou oběťmi, o nichž se nemluví

6.September » iDNES.cz
V Česku jich žije čtyřicet tisíc. Říká se jim „tiché oběti“. Děti vězněných rodičů. „Nikdo nezohledňuje, že přicházejí o nejdůležitější vztah v dětském životě, a v procesu trestního řízení nemají žádný hlas,“ říká Jitka Navrátilová z Fakulty sociáln…

Vila Tugendhat získá po letech ochranné pásmo, i díky přestavbě v sousedství

31.August » iDNES.cz
V okolí brněnské vily Tugendhat vyroste ochranné pásmo. Slavný objekt je na prestižním seznamu UNESCO už od roku 2001, ale pásmo, které ohlídá nové stavby v sousedství, chybí. A to i přesto, že je součástí podmínek zápisu.

Brno chystá masivní ochranu památek, zóny vyrostou na tisících hektarech

25.August » iRegiony Impuls
Brno je po třiceti letech nejblíže vyhlášení nových památkových zón. Ochrání obří území o rozloze tisíc hektarů, stupně ochrany se různí.

S velkými řetězci neválčíme, žijeme vedle nich, říká šéf prodejen Brněnka

23.August » iRegiony Impuls
I když jsou ceny v prodejnách sítě Brněnka někdy vyšší než ve velkých supermarketech, dokážou jim tyto malé obchody konkurovat. Podle spolumajitele celé sítě Miloše Škrdlíka zákazníci oceňují, že jsou jim blízko a nabízejí často i regionální potravi…

Tato informační stránka o Milada Prokopová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milada Prokopová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes