15
new stories - click to show

Jana Janulíková

Related to

Brno má vlastní pletenou vánoční identitu

1.December » Marketing Journal
Vizuální identita letošních Brněnských Vánoc vás zahřeje jako svetr od babičky. Pletené vzory zdobí nejen zbrusu novou kolekci suvenýrů, ale samozřejmě taky vizuální marketingové výstupy v on-line i veřejném prostoru.

Vánoční trhy v brněnských ulicích? Začnou už ve čtvrtek

29.November » Brněnský deník
Na brněnské vánoční trhy zamíří lidé poprvé v polovině týdne. „Začnou ve čtvrtek 3. prosince,“ potvrdila Rovnosti brněnská primátorka Markéta Vaňková.

Jiný advent v Brně. Bez trhů a živé hudby, ale se spoustou světel

28.November » Seznam Zprávy
Tradiční vánoční trhy i živá hudba jsou letos v Brně zrušené. Město muselo změnit každoroční podobu vánočních oslav kvůli proticovidovým opatřením.

Na náměstí Svobody i Zelném trhu v Brně už svítí vánoční stromky

27.November » Seznam Zprávy
V Brně na náměstí Svobody a také na Zelném trhu svítí ode dneška vánoční stromky. ČTK to řekly Kateřina Gardoňová z tiskového oddělení magistrátu a mluvčí městské části Brno-střed Kateřina Dobešová.

Brno se už zase vánočně třpytí. Podívejte se na rozzářené centrum města

27.November » Brněnský deník
Vánoce v Brně začaly. Pohledem na rozzářené vánoční stromy se opět po roce od pátku pokochají Brňané. Aby se u stromků v době pandemie neshromažďovaly davy lidí, jedle na náměstí Svobody i smrk na Zelném trhu se rozsvítily už ráno.

Vánoční stromy v Brně se rozsvítí v pátek, trhy zatím nebudou

24.November » Seznam Zprávy
Vánoční šestnáctimetrová jedle, která bude brněnské náměstí Svobody zdobit až do začátku ledna, se stejně jako strom na Zelném trhu rozsvítí v pátek ráno.

Vánoční stromy v Brně se rozsvítí v pátek, trhy zatím nebudou

24.November » globe24.cz
Vánoční šestnáctimetrová jedle, která bude brněnské náměstí Svobody zdobit až do začátku ledna, se stejně jako strom na Zelném trhu rozsvítí v pátek ráno. V 17:00, kdy se v předchozích letech Brňané obvykle sešli při společném rozsvěcování, bude n...

Vánoční stromy v Brně se rozsvítí v pátek. Nad trhy letos visí otazník

24.November » EuroZprávy.cz
Vánoční šestnáctimetrová jedle, která bude brněnské náměstí Svobody zdobit až do začátku ledna, se stejně jako strom na Zelném trhu rozsvítí v pátek ráno. V 17:00, kdy se v předchozích letech Brňané obvykle sešli při společném rozsvěcování, bude n...

Brožura Gourmet Brno letos nebude, vznikne alespoň mapa

6.October » Seznam Zprávy
Pátý ročník tradiční soutěže Gourmet Brno, která vybírá to nejlepší z brněnské gastronomie, má letos kvůli koronaviru jinou podobu.

Nepřístupný atomový kryt pod Petrovem v Brně. Nahlédněte do něj dřív než ostatní

17.August » Brněnský deník
/UNIKÁTNÍ POHLED/ Téměř kilometr chodeb skrývá kryt pod Petrovem, známý pod názvem Denis. Jeho prostory byly pro lidi zatím nepřístupné, to se však má brzy změnit. O případném otevření má být jasno už v září. Deník Rovnost dostal příležitost do ně...

Nabídka pro turisty: Brno(Pas) jako nikdy předtím!

Díky finanční podpoře statutárního města Brna mohl TIC BRNO přistoupit k unikátní spolupráci s brněnskými hotely a připravit pro turisty nabídku, která se zřejmě nebude opakovat.

Tato informační stránka o Jana Janulíková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Janulíková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes