15
new stories - click to show

Barbora Kučerová

Related to

WSJ: Rodiče na platformách Mety prodávají fotky dětí, lákají tím predátory

Interní zpráva společnosti Meta ukázala, že funkce pro předplatitele jsou zneužívány k publikování fotografií, které mohou být vyhledávány lidmi se sexuálním zájmem o děti. Informoval o tom deník The Wall Street Journal.

Kam se na Putina hrabou sovětští vůdci. V represích překonal skoro všechny

22.February » Seznam Zprávy
Za „extremismus“ nebo špionáž bylo v Rusku od roku 2018 souzeno více lidí než v dobách Nikity Chruščova a Leonida Brežněva. Přibližně 116 tisíc osob pak bylo za posledních šest let vystaveno přímým represím ruského režimu.

V Trumpových stopách? Biden zvažuje tvrdá opatření proti migrantům

22.February » Seznam Zprávy
Po neúspěšném jednání s republikány zvažuje Bílý dům exekutivní opatření, které by omezilo možnost migrantů žádat o azyl v USA. Takový krok by mohl vyvolat ostrý odpor zastánců migrace i progresivistů.

Fotky: V nejrychleji se potápějícím velkoměstě na světě lidem chybí voda

22.February » Seznam Zprávy
Skoro polovina hustě obydlené indonéské metropole už stojí pod úrovní moře. K potápění Jakarty přispívá i příliš časté odčerpávání podzemních vod. Město se tak doslova propadá do země.

Začíná Den za Ukrajinu. Součástí jsou koncerty, průvod i další akce

22.February » Seznam Zprávy
Od začátku invaze na Ukrajinu uběhnou v sobotu dva roky. Spolky a nadace, které se situaci dlouhodobě věnují, proto zorganizovaly řadu akcí na podporu Ukrajiny. Program vyvrcholí koncertem v pražském Foru Karlín.

V Rusku se demonstrovalo kvůli mobilizaci. Policie zadržela několik lidí

10.February » Seznam Zprávy
V Jekatěrinburgu a v Moskvě se demonstrovalo. Protestů se účastnili především příbuzní ruských vojáků mobilizovaných do války proti Ukrajině. Tamní úřady varovaly před účastí, policie zatkla několik lidí.

Šestiletá dívka zemřela v Gaze. Pomoc se k ní nedostala

10.February » Seznam Zprávy
Auto s šestiletou Hind Rajabovou se zřejmě dostalo pod palbu, kterou jako jediná přežila. Obklopena mrtvolami svých příbuzných stihla ještě zavolat o pomoc, sanitka se však stala terčem střelby. Záchranáři dnes našli dívku mrtvou.

Lidé v Gaze přežívají díky krmivu pro zvířata a rýži, riziko hladomoru roste

10.February » Seznam Zprávy
Lidé na severu Pásma Gazy trpí nedostatkem jídla. Humanitární pomoci je totiž stále častěji odepírán přístup do zasažených oblastí. Tamní obyvatelé tak často pijí nepitnou vodu, roste i akutní podvýživa mezi malými dětmi.

Nejen Danone či Carlsberg. Znárodňování podniků v Rusku pokračuje

8.February » Seznam Zprávy
Ruský prezident Vladimir Putin tvrdil, že Rusko nebude provádět masové znárodňování podniků. Od začátku války na Ukrajině ale ruské úřady zkonfiskovaly jak zahraniční podniky, tak i některé domácí.

Babiš se sporem o evidenci v StB neuspěl u slovenského ústavního soudu

7.February » Seznam Zprávy
Předseda hnutí ANO Babiš neuspěl na Slovensku s ústavní stížností vůči rozhodnutím civilních soudů, jež zamítly jeho žalobu ohledně evidence u StB.

Diagnóza: Umíme být proti, nadšení pro něco chybí. Česká politika je chudá

1.February » Seznam Zprávy
Opravdu to nevypadá, že se přede dvěma lety ujali vlády lidé, kteří měli představu o tom, co chtějí.
Blanka Bohdanová - Česká herečka a výtvarnice

Tato informační stránka o Barbora Kučerová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Kučerová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes