15
new stories - click to show

Barbora Sochorová

Related to

Jak „podojit“ stát. Na dárečcích od státu jde vysbírat až 38 tisíc za rok

7.March » Seznam Zprávy
Stát podporuje Čechy, aby si spořili na stáří či vlastní bydlení miliardami ročně. Kdo by pobral veškeré příspěvky a daňové odpočty, přijde si za rok až na 38 tisíc korun. Podpora není dobře cílená, míní ekonom Dominik Stroukal.

Protestující zemědělci sjeli do Prahy

7.March » Seznam Zprávy
Ministr zemědělství Marek Výborný je připraven dál jedna s nespokojenými zemědělci. Těm vadí nízká podpora zaměstnanosti na venkově nebo zdanění půdy.

Úklid po Mynářovi. Jak to bylo s party stanem a slivovicí z autoservisu?

7.March » Seznam Zprávy
„Vypůjčený“ party stan, lahve slivovice nakoupené z autobazaru nebo zlato ze skladu darů. Celkem čtyři kauzy Vratislava Mynáře nepravomocně odložila NCOZ. Okolnosti vysvětluje investigativní reportér Seznam Zpráv Lukáš Valášek.

„Vysmívání Rusům už opadlo.“ Jak to vypadá na ukrajinské frontě

5.March » Seznam Zprávy
Potíže na frontě pro Ukrajinu nekončí ani po ztrátě města Avdijivka. Život vojáků ukrajinské armády i běžných lidí sledoval přímo v Doněcké oblasti reportér SZ Jan Novák. Setkal se s nelibostí k politikům, ale také s odhodláním.

Grammy za album roku získala Taylor Swift. Cenu si odnesla i Billie Eilish

5.February » Seznam Zprávy
Swift si odnesla již svojí 13. Grammy a při převzetí navíc oznámila, že chystá nové album. Porota ocenila i Miley Cyrus či rappera Killer Mika, kterého ale ze sálu vyvedla policie.

Náklady na stavbu Dukovan mohou být brutální, říká reportérka

5.February » Seznam Zprávy
Česká vláda minulý týden oznámila, že firma Westinghouse nesplnila podmínky v tendru o dostavbu jaderné elektrárny Dukovany. V boji o zakázku tak zůstávají jen dva hráči. „Favoritem je francouzská EdF,“ říká Zuzana Kubátová. Proč?

Barbora Sochorová: Moderní přijímačky klopýtly hned na startu. "Vzbuzuje to napětí"

3.February » Učitelské listy
Zásadní modernizace přihlášek na střední školy mohutně klopýtla hned na začátku. Elektronický systém měl být k dispozici od 1. února, Minist...

Policie stíhá tři lidi za přípravu vraždy a nedovolené ozbrojování

2.February » Seznam Zprávy
„Obviněné osoby měly podle našich závěrů připravovat nájemnou vraždu osoby z podnikatelského prostředí, a to s cílem získat pro sebe majetkový prospěch,“ řekl mluvčí policejního útvaru k zahájenému trestnímu stíhání.

Na napjaté termíny se upozorňovalo dlouho, říká novinář o selhání přihlášek

2.February » Seznam Zprávy
Premiéra elektronických přihlášek na střední školy zatím nevyšla. Spuštění online systému zhatila programátorská chyba, úřady slibují nápravu. „Samozřejmě to vzbuzuje napětí a paniku,“ říká reportér SZ Josef Mačí.

Sledujte, co se právě děje v redakci Seznam Zpráv. Buďte s námi

29.January » Seznam Zprávy
Střípky z redakční kuchyně. Postřehy reportérů z terénu. Informace o tom, co pro vás právě připravujeme. Zpravodajové Seznam Zpráv vám v reálném čase poodkrývají, jak vzniká naše zpravodajství.
Ladislav Županič - Český herec

Tato informační stránka o Barbora Sochorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Sochorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes