Radek Nohl

Vztahuje se k

Hawkingův popel byl uložen do Westminsterského opatství. Společnost mu dělají Issac Newton či Charles Darwin

15.června » Seznam Zprávy
Popel nedávno zesnulého světoznámého fyzika Stephena Hawkinga byl uložen ve Westminsterském opatství vedle nejslavnějších britských vědců. Jeho hlas zamířil k černé díře.

Dálnice u Prahy jsou rozkopané. Spočítali jsme, jak dlouho se zdržíte

15.června » Seznam Zprávy
Důležité dálnice u Prahy se opravují a řidiči často musí počítat se zdržením. Dvě zásadní opravy jsou na dálnici D1 a D5 ve směru na Plzeň.

Od Kima jsme získali vše, co jsme chtěli, říká Trump. S vůdcem KLDR si prý v neděli zavolá

15.června » Seznam Zprávy
Šéf Bílého domu rovněž potvrdil, že má v plánu schůzku s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. V médiích se objevily zprávy, že by se mohla uskutečnit ve Vídni.

Dobrodružný svět bratří Formanů na pražské náplavce. Petr Forman nám ukázal cirkusové stany i svou loď

15.června » Seznam Zprávy
Pastva pro oči začala odvážnými kousky světoznámého provazochodce. Bratři Formanové už podruhé přivezli do Prahy festival Arena. Potrvá deset dní.

Itálie dělá tečku za lodí Aquarius. Plánuje reformu evropského azylového systému

15.června » Seznam Zprávy
Debata ohledně reformy současného evropského azylového systému začala na základě sporu o 629 migrantů, kterým minulý týden nedovolila zakotvit Itálie ani Malta. Plavidla se nakonec ujímá Španělsko, loď má dorazit v neděli.

Polský nejvyšší soud se zastal homosexuálů, konzervativního ministra Ziobra to pobouřilo

15.června » Seznam Zprávy
Ostrou kritiku nejvyššího soudu spustil polský ministr spravedlnosti Zbigniew Ziobro poté, co se instituce postavila na stranu organizace reprezentující sexuální menšiny. Podpořila tak předchozí rozhodnutí nižších soudů, podle nichž zaměstnanec ti...

Hokejový talent Kaut podstoupil týden před draftem NHL operaci srdce

15.června » Seznam Zprávy
Martin Kaut, pardubický hokejový talent a česká naděje v draftu NHL, podstoupil operaci srdce. Zákrok byl plánovaný, na potíže osmnáctiletého útočníka se přišlo při lékařské prohlídce před fyzickými testy hráčů, kteří do draftu půjdou.

Světový biatlon se musí vydat novou cestou, ruská sebereflexe je po dopingu nulová, říká šéf českých biatlonistů

15.června » Seznam Zprávy
Světový biatlon stojí na rozcestí. V září čeká Mezinárodní biatlonovou unii (IBU) kongres v chorvatské Poreči, kde si zvolí nové vedení.

Na světě dochází písek. Situace využili pašeráci, obchodují s ním na černém trhu

15.června » Seznam Zprávy
Nedostatek písku na celém světě vedl až ke vzniku takzvané písečné mafie a k rozvoji ilegálního obchodu s pískem na černém trhu. Písek se přitom využívá jako součást celé řady výrobků. OSN již proto vyzvala k zavedení celosvětových opatření.

Tato informační stránka o Radek Nohl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Nohl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes