15
new stories - click to show

Radek Nohl

Related to

Policie prověřuje video z Konvoje svobody. Kvůli vlaječce se svastikou

V Plzni probíhají Slavnosti svobody, které připomínají osvobození Plzně od nacistů. Policie se teď ale zabývá videem, na kterém někdo z amerického vozu mává vlaječkou se svastikou.

Žalobce propustil z vazby exekutora. Záruku dala jeho partnerka ze soudu

Exekutor Igor Ivanko obviněný ze zneužití pravomoci byl propuštěn z vazby. Zaručila se za něj jeho partnerka a zároveň soudkyně obvodního soudu Dáša Vítková. Exekutor stíhaný za zneužití pravomoci nesmí odjet z Česka.

Korupčník z Homolky byl na podmínku propuštěn z vězení

10.April » Seznam Zprávy
Lékař Michal Toběrný si odseděl více než třetinu ze šestiletého trestu. S podmínkou ho předčasně na svobodu propustil Městský soud v Praze. Rozhodl v úterním neveřejném zasedání.

Bral úplatky, hrozil ženě kladivem, píše policie. Teď mu přijde zlatý padák

9.April » Seznam Zprávy
Exmanžer dopravního podniku Matej Augustín je obviněn jako člen zločinecké skupiny z uplácení. Policie píše, že i vyhrožoval na dálku násilím člence dozorčí rady. Přesto mu nyní bude vyplacena horentní odměna.

Soud zamítl stížnost Kaderkova komplice. Zůstává ve vazbě

9.April » Seznam Zprávy
Pražský městský soud rozhodl o stížnosti tenisového činovníka Vojtěcha Flégla , který je vazebně stíhán v případu kolem dotací do tenisu. Ve vazbě zatím také zůstává i obviněný prezident tenisového svazu Ivo Kaderka.

Vatikán v novém dokumentu přitvrdil proti LGBT komunitě

8.April » Seznam Zprávy
Vatikán zpřísňuje postoj vůči komunitě LGBT. V pondělí dal v novém dokumentu jasně najevo, že neschvaluje změnu pohlaví, otázku genderu a náhradní rodičovství, ačkoliv před čtyřmi měsíci povolil žehnání párům stejného pohlaví.

Žalobce potvrdil, že kauza reklamy na Čapím hnízdě končí

4.April » Seznam Zprávy
Firmy Babišova Agrofertu si na staveništi odlehlého sídla zaplatily reklamu za desítky milionů. Úřadům se však nepodařilo prokázat, že by šlo o fintu, která dodala peníze do vznikající Farmy Čapí hnízdo a holdingu snížila daně.

Kauzu záložny převzala Bradáčová. Její lidé jdou po zmizelých stamilionech

4.April » Seznam Zprávy
Žalobci z vrchního státního zastupitelství začali prověřovat kampeličku, jejiž členy byl premiér Petr Fiala a další prominenti ODS. Případ si vyžádali kvůli zmizení peněz v miliardové kauze Glocin, kterou rozkryly Seznam Zprávy.

Policie chce poslat Mynáře k soudu kvůli dotaci na penzion

3.April » Seznam Zprávy
Policie uzavřela případ kolem bývalého hradního kancléře Vratislava Mynáře. Navrhla státnímu zástupci, aby ho obžaloval za dotační podvod a poškození finančních zájmů Evropské unie.

Exprezidenta Zemana pustí ve středu z motolské nemocnice

2.April » Seznam Zprávy
V polovině března se bývalý prezident Miloš Zeman podrobil v motolské nemocnici operaci vynucené jeho zdravotním stavem. Nyní je na tom už Zeman lépe a měl by být propuštěn z hospitalizace domů.

Zeman se musí omluvit za pomlouvačný výrok, potvrdil Nejvyšší soud

1.April » Seznam Zprávy
Nejvyšší soud rozhodl o odvolání Miloše Zemana. Bývalý prezident ho podal, protože mu soud nařídil, aby se omluvil svému bývalému poradci Zdeňku Šarapatkovi. S dovoláním ale Zeman neuspěl.
Petr Kušnierz - Politik
Štěpánka Zenklová - Tisková mluvčí
Jiří Berka - Soudce ústeckého krajského soudu
Boris Štefl - Český právník
Martin Hausenblas - Český politik, podnikatel a filantrop
Ondřej Havlín - Bývalý soudce a diplomat

Tato informační stránka o Radek Nohl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Nohl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes