15
new stories - click to show

Radek Nohl

Related to

Tam, kde očkují nejrychleji, už dostali přes sto milionů

2.August » Seznam Zprávy
Za jednu podanou vakcínu proti covidu-19 dostanou nemocnice a soukromé kliniky od pojišťoven 268 korun. K tomu ještě inkasují další platbu navíc.

Za jediný den roztála většina východního pobřeží Grónska

31.July » Seznam Zprávy
Grónsko jen v úterý ztratilo 8,5 miliardy tun povrchové hmoty ledu, od neděle jde celkem o 18,4 miliardy tun. Tání se týká celého východního pobřeží. Podle odborníků je to neobvyklé.

Satoranský: Bydlet s osmi borci mě překvapilo, olympiádu si užívám

31.July » Seznam Zprávy
Česká basketbalová hvězda NBA Tomáš Satoranský je v Tokiu na své první olympiádě. V rozhovoru pro Seznam Zprávy přímo na místě řekl, že si užívá atmosféru, chybí mu ale diváci a překvapilo ho ubytování.

Chybí proti mně důkazy, tvrdí obžalovaný z dvojnásobné vraždy

30.July » Seznam Zprávy
Pětadvacetiletý muž byl nepravomocně odsouzen k výjimečnému trestu třiadvaceti let vězení za to, že kvůli získání zhruba 20 milionového majetku zavraždil seniorku a jejího druha.

Za vraždu maltské novinářky nese odpovědnost vláda, tvrdí komise

29.July » Seznam Zprávy
Za smrt novinářky Daphne Caruanaové Galiziové nese odpovědnost maltský stát. Podle závěrů vyšetřování nezávislé komise k vraždě novinářky přispěl pocit beztrestnosti, který na ostrově vytvořili nejvyšší státní činitelé.

Fotky: Nemají kam jít ani kam se vrátit. Uvázli ve válečné zóně

29.July » Seznam Zprávy
Situace eritrejských běženců žijících v uprchlických táborech v severoetiopském regionu Tigraj se rychle zhoršuje. V jejich okolí zintenzivnily střety mezi ozbrojenými skupinami.

Jeden pozitivní test a 54 členů olympijské výpravy skončilo v izolaci

29.July » Seznam Zprávy
Čtyřiapadesát členů australské atletické výpravy najednou se ocitlo v preventivní karanténě po bližším kontaktu tří atletů s nakaženým.

Přeprava letadlem výrazně zdražuje. Ceny to neovlivňuje, zatím

29.July » Seznam Zprávy
Nákladní lety jsou plné na měsíce dopředu. Zpoždění dodávek, ale i zvyšující se cena některé firmy od letecké nákladní dopravy odrazuje. Za kilo zboží teď platí minimálně jednou tolik co před pandemií, a částka jen tak neklesne.

Střet v ANO: Na kandidátku byli „silou“ dosazeni Faltýnkovi lidé

29.July » Seznam Zprávy
Celostátní výbor Babišova hnutí překopal kandidátku, kterou si na Vysočině odhlasovali v primárkách tamní členové.

Největší očkovací centrum se zbavuje personálu, zájem nečekaně klesl

29.July » Seznam Zprávy
Zájem o očkování proti covid-19 klesl, a tak pro řadu pracovníků nabraných pro provoz centra v pražském O2 universum nebude dostatek práce.

Austrálie zavřená až do roku 2022? Záleží na tom, jestli vláda sežene Pfizer

27.July » Seznam Zprávy
Lockdown minimálně do září. To v úterý oznámila premiérka australského Nového Jižního Walesu poté, co číslo nově nakažených covidem-19 vystoupalo na 172 lidí. Celá Austrálie ale hlavně nestíhá očkovat.

Tato informační stránka o Radek Nohl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Nohl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes