15
new stories - click to show

Radek Nohl

Related to

Rekordní odměna pro ředitele VZP. Přes 300 tisíc za práci s Ukrajinci

27.March » Seznam Zprávy
Zdeněk Kabátek dostane letos největší odměnu během svého působení v čele Všeobecné zdravotní pojišťovny.

Smrtící kombinace. V Mississippi zabíjelo noční tornádo

25.March » Seznam Zprávy
Oběti, uvěznění lidé v troskách domů, přerušená elektrická vedení a další škody zůstaly především ve venkovských mississippských městech Silver City a Rolling Fork. Ke katastrofě podle experta přispěl mix několika okolností.

Šťastné slovo: Chceme vůbec Českou televizi?

25.March » Seznam Zprávy
Ze všeho nejhorší je udržování současného stavu, kdy sněmovní většina drží televizi pistoli u hlavy a svatouškovsky u toho vykládá, jak moc si nezávislosti a veřejné služby váží.

Glosa: Rychle si pořiďte dítě! Ve slepém státě bude mít snazší život

24.March » Seznam Zprávy
Stát žasne, že patnáctiletí chtějí na střední školu. Teď, když se populační křivka propadla, je tedy asi nejlepší čas myslet na děti.

Kolik dostanou vyhození pošťáci? Nejvíc ti, kteří odpracovali 25 let

24.March » Seznam Zprávy
Česká pošta si podle interního dokumentu připravila strategii, jak ukončit spolupráci se zaměstnanci, které plánuje vyhodit. Jedním z bodů je i výše odstupného. Ministr vnitra se chce kvůli změnám na poště sejít s hejtmany.

Piráti stáhli návrh, který mířil na Babiše. ANO hrozilo obstrukcemi, tvrdí

24.March » Seznam Zprávy
Pirátský poslanec Jakub Michálek navrhl, aby firmy, v nichž by měl člen vlády podíl alespoň ve výši 25 procent, nemohly získat veřejné zakázky. Na poslední chvíli ale svůj pozměňovací návrh stáhl.

Hra o Babišovy miliardy. Poslanci váhají, zda má mít výjimku

24.March » Seznam Zprávy
Poslanci rozhodnou, jestli firmy člena vlády budou muset být automaticky vyloučeny při soutěžích o veřejné zakázky. V případě, že by se stal Andrej Babiš opět premiérem, by pak Agrofert přišel o zakázky za miliardy.

Prohlédněte si raketomet pro Ukrajinu, na který Češi vybrali peníze

23.March » Seznam Zprávy
Z Česka brzy zamíří na Ukrajinu raketomet RM-70, na který se složily stovky Čechů ve sbírce Dárek pro Putina. Na přesun do bojů na frontě nyní čeká v závodu v Poličce ve východních Čechách.

Fotky: Tady pomáhají vojákům po amputacích. Jste víc než vaše zranění, slyší

23.March » Seznam Zprávy
Fotoreportáž z místa, kde léčí duši i těžká zranění. Městská nemocnice v ukrajinském Truskavci je jedním z míst, kam putují vojáci, kteří přežili válečné boje, ale do konce života si ponesou újmu.

Výzva „Pojď na pop-up“ se překvapivě netýká kultury, ale gastronomie

23.March » Seznam Zprávy
Pop-upy se to v posledních měsících v Česku jen hemží. Že přesně nevíte, o čem je řeč? Seznam Zprávy několik těchto gastronomických akcí navštívily.

Strážníci neměli právo video se Železným zveřejnit, zlobí se primátor

23.March » Seznam Zprávy
Pražský primátor Bohuslav Svoboda chce, aby se pražská městská policie omluvila za zveřejnění videa, na němž řeší přestupek s moderátorem ČT.

Fiala: Návrh emisní normy Euro 7 je třeba významně změnit

23.March » Seznam Zprávy
Evropskou komisí navrhovanou emisní normu Euro 7, která by měla od roku 2025 mimo jiné omezit zplodiny oxidů dusíku a pevných částic vypouštěných do ovzduší, je podle premiéra Petra Fialy (ODS) třeba významně změnit.
Dana Filipi - politik za ODS

Tato informační stránka o Radek Nohl zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Nohl" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes