15
new stories - click to show

Daniela Krásenská

Related to

Netanjahu vs. realita. Izraelci míní, že válka spěje ke konci, říká novinář

10.April » Seznam Zprávy
Po více než půl roce války přicházejí od Izraele rozporuplné signály. Armáda se sice stáhla z jihu Pásma Gazy, podle premiéra ale tažení nekončí. „Konec války má v rukou Benjamin Netanjahu,“ říká izraelský novinář Meron Rapoport.

„Na děti fouká.“ Zdravotníci fakultní nemocnice žádají veřejnost o peníze

9.April » Seznam Zprávy
Zaměstnanci pražské fakultní Thomayerovy nemocnice vybírají peníze v dobročinné sbírce na rekonstrukci pediatrické kliniky. Zřizovatel nemocnice i její vedení tvrdí, že o této aktivitě nevěděli.

Lidovci řeší vyloučení Cyrila Svobody. „Účelové a směšné,“ říká novinář

9.April » Seznam Zprávy
Ministr Petr Hladík chce vyloučit z KDU-ČSL Cyrila Svobodu. Vadí mu jeho dřívější vystoupení na webu Voice of Europe, který je nyní na sankčním seznamu. „Hladík si přifukuje svaly před sjezdem,“ říká reportér SZ Václav Dolejší.

Preciado nedokáže udržet nervy. Měl by se léčit, doporučují mu

9.April » Seznam Zprávy
V derby se Slavií byl vyloučený, Sparta remizovala. Červenou kartu viděl i v utkání s Mladou Boleslaví, obhájce titulu opět tratil. Ángelo Preciado má nesporné fotbalové kvality, ale nedisciplinovaností svůj tým poškozuje.

Zelenskyj: Jestli americký Kongres neschválí novou pomoc, prohrajeme

7.April » Seznam Zprávy
Pokud USA neposkytnou Ukrajině nový balík pomoci, země prohraje válku, řekl tamní prezident Volodymyr Zelenskyj. Podporu ve výši 60 miliard dolarů už několik měsíců blokují v americkém Kongresu republikáni.

Z JAR až do Tuniska. První člověk přeběhl celou Afriku

7.April » Seznam Zprávy
Russ Cook dosáhl v neděli cíle v Tunisku poté, co za 352 dní urazil více než 16 tisíc kilometrů. A to i přes ozbrojenou loupež a bolesti. Stal se tak prvním člověkem, který proběhl celou Afriku.

Pellegrini o vztazích s Českem: Potřebujeme přímou linku

7.April » Seznam Zprávy
Nově zvolený slovenský prezident Peter Pellegrini vyrazí na první cestu do Česka. Dodrží tak nepsanou vzájemnou tradici prvních návštěv i v době napjatějších vztahů Prahy a Bratislavy.

„Říkají, že je to lenost.“ Přibývá mladých s invalidním důchodem kvůli psychice

7.April » Seznam Zprávy
Přibývá mladých lidí, kteří pobírají invalidní důchod kvůli duševnímu onemocnění. Seznam Zprávy oslovily pacienty, z nichž mnozí se shodují na jedné věci: neustále se setkávají s nepochopením i se slovními útoky.

„Epidemie“ srdečních selhání. Pětina lidí po odchodu z nemocnice umírá

6.April » Seznam Zprávy
Do roka po odchodu z nemocnice zemře každý pátý člověk po srdečním selhání, každý čtvrtý se k lékařům vrací do měsíce. Podle kardiologů o tyto pacienty není vždy kvalitně a včas postaráno. Chybí totiž specializované ambulance.

Demencí bude do roku 2050 o třetinu víc. Zestárnou totiž Husákovy děti

31.March » Seznam Zprávy
Lékaři očekávají strmý nárůst případů Alzheimerovy choroby i dalších demencí. Souvisí to se stárnutím populace i vyšší nadějí na dožití. Neurolog vysvětluje, jak se onemocněním bránit i jak je zmírňovat.

Karel III. se po delší době objevil na veřejnosti. Vypravil se na bohoslužbu

31.March » Seznam Zprávy
Britský král Karel III. se poprvé od okamžiku, co mu lékaři v únoru diagnostikovali blíže nespecifikovanou rakovinu, objevil na významnějším veřejném vystoupní. Nejedná se ale o návrat k veřejným povinnostem.

Návrat z vězení je drsný, mnoho lidí padá do drog. Pomoci má výstupní plán

31.March » Seznam Zprávy
Kriminální recidiva v Česku dosahuje 70 procent. Najít si bydlení a práci, vymanit se ze závislostí a začít nový život na svobodě většina vězňů nezvládne. Řešením by mohla být systematická podpora propuštěných.

Tato informační stránka o Daniela Krásenská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniela Krásenská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes