Jiří Pšenička

Related to

Bolavé místo nových e-vinět: Sedm soutěží s rizikem debaklu

9.April » Seznam Zprávy
Navrhovaný systém elektronických dálničních známek, kvůli němuž padl ministr Kremlík, má za nástupce Havlíčka novou podobu i nižší rozpočet, ale dostává se i do časové tísně kvůli několika nevypsaným zakázkám.

Navzdory zavřeným hranicím přijedou specialisté z Rumunska. S lopatami a krumpáči

8.April » Seznam Zprávy
Mezi šesti stovkami zahraničních „expertů“, kteří budou na výjimku ministra vnitra dělat údržbářské práce v litvínovském Unipetrolu, jsou i obyčejní kopáči.

Došla nám hotovost, říká o Smartwings miliardář Šimáně. A žádá stát o pomoc

7.April » Seznam Zprávy
Byli bychom nejraději, kdyby nám vláda poskytla garanci na bankovní půjčku, jsme ale připraveni jednat i o majetkovém vstupu státu do skupiny Smartwings, říká v rozhovoru spolumajitel letecké společnosti Jiří Šimáně.

Úřady jedou napůl, státní zaměstnanci to ale na platech nepocítí

4.April » Seznam Zprávy
Velká část státních úřadů a veřejných institucí nebude ještě týdny fungovat naplno. Jejich zaměstnanci se přitom nemusejí obávat, že jim koronavirus zkrátí příjmy podobně jako živnostníkům.

Staví kilometry dálnic.Kvůli koronaviru bude nutné dělat za pochodu změny, říká

2.April » Seznam Zprávy
Šéf největší firmy v oblasti dopravního stavitelství Martin Borovka říká v rozhovoru pro Seznam Zprávy, jak se kvůli koronaviru ocitl v karanténě a proč jeho firma přerušila práce na všech svých stavbách.

Výroba respirátorů je teď v Číně ryzí byznys, říká český dovozce

1.April » Seznam Zprávy
Ani jednou, co jsme s Číňany ochranné pomůcky řešili, jsem nezaznamenal nějaký problém s politikou, uvádí Jiří Opletal, někdejší dovozce čínských smartphonů, který teď nechal v Číně na své náklady vyrobit 600 tisíc respirátorů.

Šéf Motola lže, závislost na Číně nezpůsobili aktivisté, zní z protikorupční organizace

28.March » Seznam Zprávy
Podle protikorupční organizace Oživení šéf pražské Fakultní nemocnice v Motole Miloslav Ludvík záměrně nemluví pravdu, když tvrdí, že zákon mu umožňuje nakupovat pouze nejlevnější zdravotnický materiál.

Jsme jako žába v hrnci, která neví, že vře voda. Blahobyt před virem jsme promrhali, říká ekonom

28.March » Seznam Zprávy
Celých 11 let, kdy bylo makroekonomicky správné budovat infrastrukturu, jsme promarnili debatami o korupci na stavbách. Budeme hořce litovat, říká v rozhovoru pro Seznam Zprávy bývalý guvernér České národní banky Miroslav Singer.

Odklad letní olympiády mohl drtit Prahu, a ne Tokio

27.March » Seznam Zprávy
O pořádání letních olympijských her v roce 2020 usilovala i česká metropole. Byla by to pro ni boží spása, lituje někdejší primátor Pavel Bém. Exministr financí Miroslav Kalousek zase mluví o chystané lumpárně a mafiánech.

Babiš slíbil posílit veřejnou dopravu. Vlaky a autobusy jsou však poloprázdné

16.March » Seznam Zprávy
V pražském metru bylo v pátek o 58 procent méně cestujících než o týden dříve, v neděli o 35 procent, uvedl generální ředitel Petr Witowski. Výrazný pokles zájmu o veřejnou dopravu hlásí i další regiony. K navyšování spojů teď v krajích nevidí důvod.

Babiš chce v čele krizového štábu Prymulu, měl by být ale Hamáček

15.March » Seznam Zprávy
Ústřední krizový štáb, který v krizových situacích dává vládě odborná doporučení a koordinuje činnost úřadů, standardně řídí ministr vnitra, nikoliv náměstek ministra zdravotnictví.

Pošleme letadla do Číny pro milion respirátorů a pět milionů roušek, říká Hamáček

15.March » Seznam Zprávy
Jednání v Číně o dodávkách ochranných pomůcek jsou podle ministra vnitra velmi složitá, protože zájem o nákup má teď celý svět. „Nechci slibovat zázraky, ale děláme všechno pro to, abychom to zvládli,“ uvedl Jan Hamáček pro Seznam Zprávy.

Tato informační stránka o Jiří Pšenička zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Pšenička" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes