Jakub Mikel

Related to

Kraj rozporcoval zakázku na oslavy pod limit tendru, dělala je jediná firma

13:21 » iDNES.cz
Během září se v několika městech Olomouckého kraje konaly akce, jejichž společným motivem byla oslava 20 let existence kraje. Cena se podle veřejně dostupných zdrojů celkově může vyšplhat až na 5,5 milionu korun. Pozornost ale poutá způsob, jakým ...

Olomoucký kraj si vzal půlmiliardový úvěr. Je nejzadluženější v Česku

21.September » iRegiony Impuls
Olomoucký kraj je s dluhem 3,2 miliardy korun nejzadluženějším krajem v České republice. Kvůli výpadku daňových příjmů však krajští zastupitelé dnes schválili další půlmiliardový úvěr. Ten ovšem řeší pouze letošní rozpočet.

Těhotná žena se opila a ulehla na silnici, přivolanou lékařku zranila

15.September » iDNES.cz
Lékařku záchranné služby v Přerově napadla opilá těhotná žena, které přijela na pomoc. Lékařka při útoku utrpěla zranění, útočnice skončila v poutech.

Jak z románu. Policista, advokát a podnikatel měnili život dvou žen v drama

15.September » iDNES.cz
Kosmetička Iveta Štětinová a zdravotní sestra Jana H. se neznají, přesto oběma do života dramaticky zasáhly události, v nichž sehrála role totožná trojice lidí – policista, advokát a podnikatel s trestní minulostí. MF DNES po několikaměsíčním pátr...

Sehnat české dělníky je obrovský problém, říká ředitel velké stavební firmy

9.September » iDNES.cz
Po téměř deseti letech práce u velké stavební firmy se Petr Baštinec rozhodl, že se chce osamostatnit a dělat věci po svém. V roce 2016 založil firmu BP Stavby Morava. Po čtyřech letech na trhu patří mezi lokální zavedené hráče, pracuje na řadě vi...

Na nebezpečném přechodu pro chodce v olomoucké čtvrti Droždín jde o život

8.September » iRegiony Impuls
Desetiletou dceru Hany Kuglerové loni na podzim srazila na přechodu v olomoucké místní části Droždín dodávka. Zdejší lidé přitom už přes deset let varují úřady, že křižovatka je nebezpečná, sníženou rychlost navíc nedodržuje až polovina aut. Díven...

Pole červených baretů. V Prostějově se sešli veteráni výsadkových jednotek

3.September » iRegiony Impuls
Klub výsadkových veteránů slaví letos 30. výročí vzniku. Při té příležitosti se na letišti v Prostějově sešly desítky výsadkářů - veteránů. Vybraní navíc převzali i čestná vyznamenání.

Olomoucké vánoční trhy jsou kvůli viru nejisté. Radnice věří, že budou

2.September » iDNES.cz
Říct dnes, jaká bude situace za týden, natož v listopadu a prosinci, je téměř nemožné. I přesto vedení olomoucké radnice věří, že město nepřijde o jeden z hlavních vrcholů turistické sezony – vánoční trhy. Jejich pořádání zůstalo dosavadnímu spolk...

Milionů z hazardu ubývá, další ránu zasadil rozpočtům měst koronavirus

2.September » iRegiony Impuls
Rok od roku ubývá peněz, které města získávají ze zdanění hazardu. V konečném důsledku přitom přicházejí o desítky milionů korun. Další pokles těchto příjmů navíc čekají kvůli epidemii koronaviru.

Mazací pero hlídce pomohlo k penězům z pokut, inspekce eviduje 130 případů

31.August » iDNES.cz
Přes rok a půl používala dvojice olomouckých policistů trik s mazacím perem při vypisování pokut. Inspekce při vyšetřování dohledala, že způsobili škodu za téměř 68 tisíc korun.

Lituju, že malou už nikdy neuvidím, řekla matka obžalovaná z ubodání dcery

31.August » iDNES.cz
Výjimečný trest žádá obžaloba pro ženu, která je obžalovaná, že loni v srpnu v jednom přerovském bytě brutálním způsobem zavraždila svou tříletou dceru. Žena v závěrečné řeči veškerou vinu popřela.

Část slibovaných Stadlerů jezdí po kraji, na modernizaci vlaky stále čekají

28.August » iDNES.cz
První ze souprav Stadler o prázdninách vyjela na koleje v severní části Olomouckého kraje. Ze slibovaných dvanácti repasovaných vlaků ale jezdí jen třetina, která navíc není modernizovaná. Vítěz tendru na renovaci bude možná známý na podzim.

Tato informační stránka o Jakub Mikel zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Mikel" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes