15
new stories - click to show

Jindřich Šídlo Český novinář

Related to

Známe nejlepší české internetové projekty roku 2020. Křišťálové Lupy jsou rozdány

27.November » Živě.cz
Včera večer proběhlo vyhlášení ankety Křišťálová Lupa 2020 - Cena českého Internetu. Kvůli pandemickým opatřením se konalo online. V této anketě se každoročně vyhlašují nejlepší internetové projekty daného roku v různých kategoriích. Některé vychá...

KSČM a ČSSD ve Sněmovně po volbách neuvidíme, vypálila Rychlíková na debatě, kde seděl i Šídlo. Ten zakročil. Pak došlo na Babi

24.November » ParlamentniListy.cz
České straně sociálně demokratické už nic nepomůže. Někteří její aktéři navíc mají osobní ambice získat třeba diplomatické posty. Takhle popsala budoucnost nejstarší české politické strany dokumentaristka Apolena Rychlíková. Stalo se při debatě o ...

ODS zažívá lekci. Užitečnou

24.November » Český rozhlas
Petr Fiala (ODS) prožívá rušné dny. Jeho nasazení na sociálních sítích o víkendu připomínalo intenzitou Donalda Trumpa, prosadil se do nedělních Událostí České televize i pondělního Práva.

Srdcařská okénka v Rock Café

24.November » Full Moon Zine
Dvakrát týdně vám vaši oblíbenci u Rock Café načepují pivo z minipivovaru do pet lahve s sebou. Jindřích Šídlo, Nora Fridrichová nebo Petr Pavel.

Rock Café pomáhá i nadále, v srdcařském okénku budou obsluhovat Šídlo nebo Fridrichová

24.November » iREPORT.cz
Ačkoliv koronavirus v Rock Café už podruhé zavřel hudební i divadelní sál, na to nejdůležitější si zatím netroufnul – na jejich srdcařství! Klub nechtěl zůstat jen sedět se založenýma rukama, naopak chce i v této situaci...

Jindřich Šídlo: ODS zažívá lekci. Užitečnou

24.November » Český rozhlas Plus
Petr Fiala prožívá rušné dny. Jeho nasazení na sociálních sítích o víkendu připomínalo intenzitou Donalda Trumpa, prosadil se do nedělních Událostí ČT i pondělního Práva.

Výluka Jindřicha Šídla: Václav Klaus nosí roušku na bradě. A my víme proč

23.November » Seznam Zprávy
Kladete si otázku, na základě jakých dat vláda činí svá proticovidová opatření? Stačí jí jedno jediné číslo. Není těžké na něj přijít.

Jindřich Šídlo: Jak si aristokratka Schillerová zamilovala Senát

23.November » Seznam Zprávy
Napínavý kriminální seriál „Vraždy ve státním rozpočtu“ se blíží vyvrcholení a jedna z hlavních postav zažívá neuvěřitelná dobrodružství.

Jindřich Šídlo straší Zemanovou úřednickou vládou: Junta, banánová republika. Zní to tak šíleně, že to může být pravda

17.November » ParlamentniListy.cz
Investigativní novinář Janek Kroupa a politický komentátor Václav Dolejší se ve svém textu pro Seznam Zprávy rozepsali o tom, jak prezident Miloš Zeman spřádá plán na úřednickou vládu. Vláda Andreje Babiše by neměla dokončit řádné volební období. ...

Jindřich Šídlo: Co jsme v roce 1990 rozhodně netušili

17.November » Český rozhlas Plus
Během prvních 12 měsíců svobody si na ruzyňském letišti podávaly dveře světové celebrity: dalajláma, Lou Reed, Margaret Thatcherová, The Rolling Stones, Francois Mitterand.

Jindřich Šídlo: Žádná „úřednická vláda“ neexistuje. Nikdy

17.November » Seznam Zprávy
Někomu to zní dobře: místo rozhádaných politiků budou vládnout apolitičtí úředníci, nestraničtí experti. Není to nic jiného než podvod.

Lukáš Jelínek: Promění opozice šanci na vyšachování Babiše?

16.November » ČRo
Pročítání volebních modelů byla dlouhé měsíce, ba roky nuda. Připomínaly pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících: vysoké zisky hnutí ANO a paběrkování ostatních stran.
Nora Fridrichová - Česká novinářka
Josef Klíma - Spisovatel, novinář, reportér
Vít Klusák - Český režisér, kameraman a producent

Tato informační stránka o Jindřich Šídlo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jindřich Šídlo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes