Zuzana Hodková

Related to

Cash Only: Pietro Filipi pod tlakem a byznysmenky jako učitelky

Jaroslav Mašek komentuje dění v nejvyšších patrech českého byznysu a vybírá zprávy, které byste neměli minout. Přinášíme vám webovou podobu newsletteru Cash Only – přihlaste se k odběru a pošleme vám ho každý týden do e-mailu.

Cash Only: Vítek získal pozemky pro stadion AS Řím a Sehnal vypustil aquapark

18.October » Seznam Zprávy
Jaroslav Mašek komentuje dění v nejvyšších patrech českého byznysu a vybírá zprávy, které byste neměli minout. Přinášíme vám webovou podobu newsletteru Cash Only – přihlaste se k odběru a pošleme vám ho každý týden do e-mailu.

Covid mění návyky. Bohatí Češi přesedli z první třídy do tryskáčů

21.September » Seznam Zprávy
Hlavní důvody, proč movitější klientela volí cestu soukromým tryskáčem, jsou obchodní jednání nebo cesta na dovolenou. A pochopitelně obavy před covidem. Léto bylo pro privátní dopravce rekordní.

Tip na výlet: Dobré Pole u Mikulova - víno, kola, turistika a super lidé

26.June » Seznam Zprávy
Jen pár kilometrů od Mikulova je docela nenápadná vesnice Dobré Pole – určitě ale stojí za návštěvu. Je to totiž vesnice plná vinařů, sklepů a dobrého vína. Letní tip Zuzany Hodkové, moderátorky byznysové redakce Seznam Zpráv.

Karel Gott? To byl prototyp VIP cestujícího, říká pilot českých miliardářů

20.May » Seznam Zprávy
Historickým letadlem přeletěl severní pól, pořádal Aviatickou pouť a teď vozí po celém světě ty nejlepší české podnikatele a manažery. Hostem Magazínu Byznys byl zakladatel firmy Aeropartner Richard Santus.

Automobilky se chystají na rozjezd. Bude pomalejší, než se čekalo

9.April » Seznam Zprávy
Automobilky se připravují na den, kdy se znovu rozjedou, Škoda Auto ale už potřetí termín odsunula. Tentokrát na 27. dubna. Dodavatelé do automotivu čekají na den D a tuší, že výroba teď nebude taková, jako před covidem-19.

Zelenina výrazně zdražuje. Cena poroste ještě minimálně měsíc

7.April » Seznam Zprávy
Ceny zeleniny roste. Například u cibule v posledním týdnu vyrostla až o 30 procent. A zdražování bude pokračovat. Na vině jsou malé zásoby ve skladech a koronavirová nákaza, která zdražuje zeleninu napříč Evropou.

V New Yorku plánují pohřbívat v parcích. Nemocí často trpí Afroameričané

7.April » Seznam Zprávy
Počet obětí nemoci covid-19 už ve Spojených státech přesáhl deset tisíc. V nejhůře zasaženém New Yorku zvažují úřady pohřbívání v městských parcích.

Ať jde expremiér Nečas k soudu jako obžalovaný, chtějí vyšetřovatelé

7.April » Seznam Zprávy
Kriminalisté viní Petra Nečase z křivé výpovědi. Údajně lhal v kauze zneužití Vojenského zpravodajství, aby kryl svou ženu Janu. Uvedl to deník Aktuálně.cz.

Johnsonův stav se nelepší, dostal kyslík

7.April » Seznam Zprávy
Britský premiér zůstává na jednotce intenzivní péče. S novým koronavirem Boris Johnson bojuje už dvanáct dní a jeho stav se zhoršil. V nemocnici je od neděle a podle Downing Street se mu dostává „prvotřídní péče“.

Pletení pomlázky zažívá na Moravě malou renesanci, říká etnograf

7.April » Seznam Zprávy
Pletení pomlázky zažívá na Moravě v posledních letech malou renesanci. Podle etnografa Slováckého muzea v Uherském Hradišti Jana Káčera ji z vrbového proutí umí v regionu uplést téměř polovina mužů.

Žalobci: Ohledně kandidatur Ruska a Kataru tekly k bossům FIFA úplatky

7.April » Seznam Zprávy
Ricardo Teixeira, někdejší šéf braziského fotbalu a zeť Joaa Havelange, Blatterova předchůdce v čele FIFA, inkasoval podle amerických žalobců úplatky, aby uspěla katarská kandidatura MS 2022. Ve vedení FIFA nebyl sám.
Charles Daniel Balvo - Apoštolský nuncius v České republice

Tato informační stránka o Zuzana Hodková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Hodková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes