15
new stories - click to show

Zuzana Hodková

Related to

Šéf drogerie vysvětluje, proč je v Německu levněji než v Česku

10.April » Seznam Zprávy
Češi se kvůli inflační vlně stali ještě závislejší na slevách. Kvůli některým položkám v drogerii se vyplatí vyrazit do Německa, rozdíl se totiž počítá na desítky procent, říká jednatel drogistické sítě Rossmann Karol Jakubek.

Děkan čelí kritice za plagiátorství. Práci obhájil před podřízenými

10.April » Seznam Zprávy
Děkan Fakulty vojenských technologií Univerzity obrany byl nařčen, že při psaní habilitační práce opisoval, a rektoři kritizují i její úroveň. Práci navíc obhájil před komisí, v níž seděli jeho podřízení. Děkan kritiku odmítá.

Soud prodloužil lhůtu pro výplatu věřitelů zkrachovalé Sberbank CZ o 30 dní

10.April » Seznam Zprávy
Městský soud v Praze prodloužil na žádost insolvenční správkyně zkrachovalé Sberbank Jiřiny Lužové lhůtu pro výplatu věřitelů o 30 dní, tedy do 15. května, a to včetně tohoto dne.

Co se děje v redakci: Uspořádali jsme konferenci v rámci České elity

8.April » Seznam Zprávy
Střípky z redakční kuchyně. Postřehy reportérů z terénu. Informace o tom, co pro vás právě připravujeme. Zpravodajové Seznam Zpráv vám v reálném čase poodkrývají, jak vzniká naše zpravodajství.

Expert: Musíte stavět úsporně. I kdybyste nechtěli, banka vás donutí

5.April » Seznam Zprávy
„Myslím, že minimálně v Praze se neúsporné kanceláře už nestaví, protože vám na to banka nepůjčí peníze,“ říká šéf realitní divize Penty Petr Palička. Většina developerů pracuje s bankovním financováním a musí tak plnit kritéria.

Izrael dočasně otevře hraniční přechod Erec do Pásma Gazy, uvedl úřad premiéra

5.April » Seznam Zprávy
Podle prohlášení mají opatření předejít humanitární krizi v Pásmu Gazy. Pro přepravu pomoci do Pásma Gazy, kde Izrael bojuje s palestinským hnutím Hamás, bude nově sloužit i přístav v izraelském městě Ašdod.

Málo naplněné školy musí doplatit obce. Má to stát do 100 tisíc ročně

27.March » Seznam Zprávy
Ministerstvo školství bere zpět část škrtů, které loni na podzim navrhlo. Vůbec by se úspory na výuce neměly dotknout malých škol s maximálně dvěma třídami. Nenaplněné školy musí doplatit zřizovatelé.

Co se děje v redakci: Sledujeme na Slovensku prezidentské volby

27.March » Seznam Zprávy
Střípky z redakční kuchyně. Postřehy reportérů z terénu. Informace o tom, co pro vás právě připravujeme. Zpravodajové Seznam Zpráv vám v reálném čase poodkrývají, jak vzniká naše zpravodajství.

Zisk Philip Morris ČR loni klesl na 3,3 miliardy, snížily se i tržby

27.March » Seznam Zprávy
Společnosti Philip Morris ČR, která je předním výrobcem a prodejcem tabákových výrobků v zemi, loni klesl meziročně čistý zisk o osm procent na 3,3 miliardy korun.

Kus dřeva, který v Titanicu zachránil Rose, se vydražil za 17 milionů

27.March » Seznam Zprávy
Na konci snímku Titanic z roku 1997 tento plovoucí kus dřeva zachránil hlavní hrdinku Kate, její milenec Jack ale utonul. Dodnes se objevují debaty o tom, jestli byl kus dřeva dostatečně veliký, aby se na něj vešel i Jack.

Polský dravec chce rozčísnout českou konkurenci. Postaví halu u D1

27.March » Seznam Zprávy
Poptávka po průmyslových nemovitostech sice klesá, konkurence v Česku se přesto přiostří. Do země totiž vstupuje velký polský hráč – společnost 7R.

Souboj s Korčokem je referendum o naší vládě, přiznává Pellegriniho ministr

25.March » Seznam Zprávy
Ivan Korčok nemá voličům Štefana Harabina co nabídnout, to my jsme jim bližší, říká v rozhovoru slovenský ministr školství Tomáš Drucker ze strany Hlas. Jeho stranický šéf Peter Pellegrini je podle něj autentický lídr.
Eduard Zeman - Český politik
Charles Daniel Balvo - Apoštolský nuncius v České republice

Tato informační stránka o Zuzana Hodková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zuzana Hodková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes