Kamila Bejlková

Vztahuje se k

Hladina Těrlické přehrady výrazně klesla

Těrlická přehrada na severu Moravy čelí výraznému úbytku vody. Podle místních za to nemůže jen teplé počasí a nedostatek srážek, ale především vodohospodáři, kteří umístili v hrázi turbínu na výrobu elektřiny. Povodí Odry s tím však nesouhlasí.

Donald Trump v dopise Kim Čong-unovi odřekl červnový summit

24.května » Seznam Zprávy
Americký prezident Donald Trump odřekl své setkání se severokorejským vůdcem Kim Čong-unem, které se mělo konat 12. června v Singapuru.

Přijdou večerní bouřky? Mraky napovědí už ráno

24.května » Seznam Zprávy
Poslední dny se připravují podmínky pro takzvanou hlubokou konvekci. Pokud se nachází ve vzduchu dostatek vlhkosti, dochází k vývoji bouřkové oblačnosti.

Sektářské násilí v Barmě. Zpráva Amnesty International popisuje masakr stovky hinduistů

23.května » Seznam Zprávy
Barmou otřásá násilí mezi etnickými skupinami obyvatel. Čerstvě zveřejněná zpráva Amnesty International popisuje masakr stovky hinduistů, za který jsou odpovědní rohingští povstalci. Sami jsou přitom častým terčem útoků vládních sil, za poslední r...

Video: Na skútru ujížděl před policií do polí, v řepce pak přišel tvrdý zásah

23.května » Seznam Zprávy
Až do pole s řepkou vjel muž, kterého v Pardubicích pronásledovali policisté. Což se mu stalo osudným. Policisté si tady na něj počíhali z bou stran a skončil v poutech na zemi. Podívejte se na policejní video.

Berbr je náš lídr, jdeme za ním. To je jako v ANO, tam taky nikdo nehlasuje proti Babišovi, říká sudí Vaňkát

23.května » Seznam Zprávy
Sudí Zdeněk Vaňkát proslul skandálním zápasem, který Berbrovi oponenti ani nemohli dohrát. A zamotal se pak do kauzy organizovaného zločinu, soud ho však očistil.

Exkluzivně: Filip Horký zpovídal jednoho z nejvlivnějších lidí v EU: "Jste srdcem Evropy. Migraci vyřešíme, Putin chce EU oslab

23.května » Seznam Zprávy
Češi mají skeptický vztah k jakékoli formě moci, jsou vůči ní ironičtí, čímž vyjadřují svou nezávislost, individualitu a svobodu. Považuji to za integrální součást české kultury a respektuji to, říká v exkluzivním rozhovoru z Bruselu první místopř...

„Já bych je zpohlavkovala, na Zimolu si zajdu!“ 89letá členka ČSSD nevěří Babišovi a zlobí se na šéfy své strany

23.května » Seznam Zprávy
Výpověď zasloužilé členky sociální demokracie, která v stranickém referendu o vstupu ČSSD do vlády hlasovala mezi prvními.

Finalistky České Miss se učily zdravě vařit. Jak jim to šlo?

23.května » Seznam Zprávy
Zdravý životní styl je pro modelky naprostým základem. Finalistky České Miss dostaly příležitost si osvojit základy zdravého vaření s Lucií Pešavovou.

Australský arcibiskup po tlaku odstoupil z funkce. Chtěl chránit pověst církve a zamlčel zneužívání

23.května » Seznam Zprávy
Arcibiskupovi Wilsonovi hrozí až dva roky vězení. Z funkce podle svých slov odstoupil ve světle rozhodnutí soudu, úmysl odvolat se zatím neoznámil. Oběti zneužívání rozsudek soudu považují za přelomový.

Tato informační stránka o Kamila Bejlková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Kamila Bejlková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes