15
new stories - click to show

David Balda

Related to

Dnes v TV: Narušitel - nečekaně atmosférický český film náctiletého režiséra

15.November » Kinobox.cz
Dnes večer si v televizi (od 21:30 na Primě) můžete pustit snímek Narušitel, který pojednává o vášni pro letectví a našich moderních dějinách 20. století. Autorem snímku byl v době vzniku teprve 18letý tvůrce David Balda. Stojí za to Narušiteli vě...

Pavel Neškudla: kolegové v divadle mi někdy říkají mazánek

8.November » ČRo Pardubice
Pavel Neškudla se narodil v Hradci Králové, vyučil se truhlářem, maturoval v oboru nábytkářství na Střední uměleckoprůmyslové škole. DAMU ukončil absolutoriem na Katedře alternativního a loutkového divadla v roce 2013.

Příběh českého hitu: Michal Hrůza - Nad světem (Nezapomínej)

21.May » iREPORT.cz
Skladba Michala Hrůzy Nad světem (Nezapomínej) patří k těm, které napsal k filmu. Po hitech jako Zakázané uvolnění, Padesátka nebo Pro Emu tentokrát svou hudbou doplnil snímek Narušitel mladého režiséra Davida Baldy. Jak se...

První charitativní autokino na letišti v Hradci Králové. Celý výtěžek poputuje do hradecké LDN

Tři studenti z hradeckých gymnázií se rozhodli pro vás zorganizovat nový druh zábavy pro zpříjemnění pátečního večera. Přičemž celý výtěžek poputuje do hradecké LDN, na pomoc v aktuální situaci. Na místě bude přítomen ředitel této instituce, který...

Autokino Hradec Králové

18.May » Informuji.cz
V pátek 22. 5. 2020 proběhne první charitativní promítání filmu... | Hradec Králové - (2020-05-22 20:30:00 - 2020-05-22 00:00:00)

Hradecké letiště se promění v autokino

Hradec Králové – K místům, která v České republice poznají kouzlo autokina, se příští pátek (22. května) připojí i Hradec Králové. Za jeho vznikem stojí parta tří hradeckých kamarádů a jeden výšlap na Sněžku.

Jak začal Michal Hrůza? Za 14 dnů se naučil na basu a přihlásil se na inzerát

Bílá velryba, Zejtra mám, Voda živá nebo znělka k seriálu Vyprávěj. To jsou jen některé z mnoha desítek hitů, které napsal Michal Hrůza.

Jakub Moulis napsal píseň o rozchodu s přítelkyní

15.February » Novinky.cz
Soutěž The Voice Česko Slovensko objevila zpěváka Jakuba Moulise. Svou energií a zároveň křehkostí, sebevědomým, přesto pokorným projevem zaujal nejen porotu a diváky. A také producenta Marcella, který s ním začal spolupracovat.

Narušitele čeká televizní premiéra. Balda: Chtěl jsem posadit diváka do kokpitu

14.December » Kultura Deník.cz
/ROZHOVOR/ David Balda se podílel na režii, kameře, produkci a scénáři. Jako podklad mu sloužil příběh vlastního dědečka. Televizní premiéra se uskuteční v sobotu 14. prosince večer na televizní stanici Prima, repríza proběhne o den později.

Film Narušitel se natáčel i v Libereckém kraji. Proběhne jeho televizní premiéra

14.December » Liberecký deník
David Balda se podílel na režii, kameře, produkci a scénáři. Jako podklad mu sloužil příběh vlastního dědečka. Televizní premiéra se uskuteční v sobotu 14. prosince večer na televizní stanici Prima, repríza proběhne o den později.

Film hradeckého studenta čeká televizní premiéra

8.December » Hradecký deník
/FOTOGALERIE/ Film mladého režiséra a studenta hradecké školy Davida Baldy Narušitel čeká příští týden televizní premiéra. V sobotu 14. prosince od 20.15 hodin jej uvede televize Prima.

Opava chce z Chrudimi kouče Veselého. Manažer Grussmann preferuje Levého

29.September » iSport.cz
Nový trenér je ve hře o místo na lavičce Opavy, kde v týdnu skončil Ivan Kopecký. Podle informací iSport.cz je pro stávajícího sportovního manažera Aloise Grussmanna jedničkou Stanislav Levý, jenže jeho možný nástupce David Balda vyjednává s Jaros...
Olivia Colmanová - Britská herečka
Marta Ferencová - Slovenská režisérka

Tato informační stránka o David Balda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Balda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes