15
new stories - click to show

Olivia Colmanová Britská herečka

Related to

Hollywood umírá a ohlíží se za svou minulostí. Už zase

Filmový průmysl prochází od nástupu streamovacích platforem radikálními změnami. Nikdo neví, jak bude vypadat budoucnost. Možná i proto tolik filmařů hledá záchytné body v časech, kdy byla situace přehlednější.

Romance z doby starých kin a obřích promítaček. Natočil ji režisér bondovek a 1917

30.April » Bleskově.cz
Ve snímku Říše světla hrají Colin Firth nebo Olivia Colmanová. Připomíná dobu starých obrovských promítaček i filmových kotoučů.

Říše světla: Recenze

27.April » MovieZone.cz
Tak dlouho se člověk snaží vyhýbat všem těm oscarovým baitům, až mu nakonec kvůli opožděné premiéře na Disney+ a absenci zajímavějších látek v kině jeden přece jen skončí na stole. Následující řádky ale nebudou o tom, jak si Sam Mendes ve spolupráci…

Disney+: vybíráme nejlepší seriálové a filmové premiéry (duben 2023)

22.April » SmartMania.cz
Disney+ v dubnu uvádí hlavní poslední díl 3. série Mandaloriana Kromě toho se dočkají fanoušci romantických dramat a pohádek o Petru Panovi V dubnu se služba Disney+ chlubí několika novými přírůstky do svého bohatého katalogu, které se v průběhu měs…

Noční recepční: Špionážní série s Tomem Hiddlestonem dostane pokračování

28.March » FandímeSerilům
Komplexní zpravodajský svět Johna le Carré se znovu vrací k divákům, spolu se starým známým hrdinou.

Koruna se vrací, pátá řada míří na Netflix

17.November » pres.upmedia.cz
Pátá řada seriálu Koruna, z pera scénáristy Petera Morgana se od 9. listopadu přidává do Netflixové knihovny k předchozím řadám. Stejně jako u třetí řady se můžeme těšit na nové tváře a plno zajímavých událostí ze života královny a jejich nejbližšíc…

5 důvodů, proč je nová královna v Koruně fantastická

17.November » Showbiz.cz
Britská herečka Imelda Staunton (66) má za sebou opravdu bohatou kariéru na divadelních prknech i před filmovými a seriálovými kamerami.

Jak se králi Karlovi rozpadlo manželství s Dianou. V seriálu chce svrhnout královnu

7.November » Bleskově.cz
Tvůrce nové řady ságy Koruna o královské rodině kritizují kvůli senzacechtivosti a smyšlenkám bývalý premiér John Major i herečka Judi Denchová.

Tato informační stránka o Olivia Colmanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Olivia Colmanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes