Monika Durajová

Related to

Hlavní je si tam stoupnout a hrát. Jeffrey Rathbun o zákulisí mezinárodních soutěží i mistrovských lekcích

11.June » Seznam Zprávy
„Přístup k hudbě v Evropě je úplně jiný než v Americe,“ říká hudebník, který přijel na Pražské jaro rozhodnout o vítězi. Svoje umění navíc během jednoho dopoledne předával českým studentům hry na hoboj.

Babiš nechce vyhodit člena ochranky, který vystřelil v letadle

30.May » Seznam Zprávy
Incident se stal na letišti v Bruselu. Premiérovi ani nikomu jinému z dvaadvaceti lidí na palubě se nic nestalo. Andrej Babiš řekl, že u výstřelu nebyl.

Kypr začíná lovit perutýny, snaží se tak zachránit středomořský ekosystém

30.May » Seznam Zprávy
Na Kypru proběhl první organizovaný výlov perutýnů. Tento jedovatý dravý druh ryb se ve Středomoří rozšířil v posledních letech. Začal ohrožovat středomořský ekosystém a představuje nebezpečí i pro člověka.

Šéfkuchař Jamie Oliver má další problémy. Jeho restaurace v Itálii krachují

22.May » Seznam Zprávy
Problémy se týkají celkem 25 restaurací slavného televizního kuchaře Jamieho Olivera. Většinu z nich Oliver provozuje v Itálii přes deset let. O práci může přijít až 1 300 zaměstnanců.

V novém španělském parlamentu zasedne 164 žen, nejvíce v celé EU

22.May » Seznam Zprávy
V dolní komoře španělského parlamentu je téměř 47 procent žen, nejvíce poslankyň reprezentuje socialisty. Feminismus a ženská práva jsou v posledních letech velkým tématem pro španělské politiky.

OSN vzkazuje světu: Venezuelané jsou uprchlíci, nevracejte je

21.May » Seznam Zprávy
Organizace spojených národů ve čtvrtek označila Venezuelany prchající z vlasti jako uprchlíky. Zároveň vyzvala země, do kterých Venezuelané utíkají, aby je nedeportovaly. Uprchlický status obyvatelé Venezuely mají kvůli současné politické a ekonom...

Soros a cenzura. Nejčastější typy dezinformací před volbami do Evropského parlamentu

21.May » Seznam Zprávy
Dezinformační weby se podle Prague Security Studies Institute před volbami do Evropského parlamentu věnovaly Evropské unii v celkem 162 textech.

Německo vrací Izraeli pozůstalost Maxe Broda. Zmizela před deseti lety

21.May » Seznam Zprávy
Německo v uterý předá izraelské Národní knihovně část pozůstalosti spisovatele Maxe Broda, pražského rodáka a přítele Franze Kafky. Dokumenty byly před deseti lety ukradeny v Tel Avivu a v roce 2015 byly objeveny v Německu. Informoval o tom izrael...

Dění v Národní galerii znejistilo sponzory. Jeden už končí, další konec zvažuje

21.May » Seznam Zprávy
Národní galerie po odvolání ředitele Jiřího Fajta řeší, jak si udržet sponzory znepokojené posledními událostmi.

Když útěk z KLDR není záchranou. Na šedesát procent severokorejských žen je v Číně prodáno do sexuálního otroctví

20.May » Seznam Zprávy
Desítky tisíc severokorejských žen a dívek jsou prodávány jako sexuální otrokyně do Číny, kde jsou systematicky znásilňovány, zotročeny či uvězněny v pornografickém průmyslu. Tvrdí to nová studie neziskové organizace Korea Future Initiative se síd...

Výsledek v nedohlednu. Obří spor o Safinu mezi Čechy a ruským oligarchou zdržely protiruské sankce

Miliardový arbitrážní spor doutná už dva roky mezi skupinou Safichem Group otce a syna Plachých a ruským oligarchou Viktorem Vekselbergem. Projednání obří žaloby, kterou Vekselberg podal na české byznysmeny v Londýně a kterou má řešit vídeňský arb...
Luke Perry - Americký herec

Tato informační stránka o Monika Durajová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Monika Durajová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes