15
new stories - click to show

Šimon Trantina

Related to

Exkluzivní záběry z Dubaje: Tady Češi změní vzduch na vodu a písek na úrodnou půdu

8.March » Seznam Zprávy
Světová výstava Expo v Dubaji začne v říjnu. Česká republika tam bude mít vlastní pavilon – natáčeli jsme, jak to tam teď vypadá a co a jak tam bude fungovat.

České formule na okruhu F1. Studenti z Prahy předváděli auta v Abu Dhabi

23.February » Seznam Zprávy
Dva týmy studentů představily svoje monoposty zástupcům okruhu Yas Marina i místních univerzit. V rámci světové výstavy Expo letos v říjnu tam chtějí uspořádat závod se studentskými týmy z celého světa.

Asi jsem černá ovce formule 1, rád budím emoce, říká závodník Grosjean

8.February » Seznam Zprávy
Romain Grosjean letos zahájí svou desátou sezonu ve formuli 1. Říká, že rád ve fanoušcích budí emoce a věří, že formule 1 bude s novými pravidly zábavnějším sportem.

Aleš Loprais: Na Dakaru musíte přepnout do vojenského režimu

13.December » Seznam Zprávy
5. ledna odstartuje Rally Dakar 2020. Svůj patnáctý start si připíše závodník Aleš Loprais. Ve Frenštátu pod Radhoštěm se s ním sešel reportér Seznamu. Mluvil také s jeho strýcem, Karlem Lopraisem, který je jedním z nejúspěšnějších závodníků na Da...

Vnitro chce posílit moc nad obecními a krajskými úřady, v Praze narazilo

27.October » Seznam Zprávy
Ministerstvo vnitra chce pravomoc odvolávat tajemníka či ředitele obecního, městského nebo krajského úřadu. Ministr vnitra by tak mohl odvolat třeba ředitele pražského magistrátu. Návrh nyní míří na vládu.

Za kulisy zdravotnické investice desetiletí. Šéf IKEM popsal, co se chystá

27.October » Seznam Zprávy
Pražský Institut klinické a experimentální medicíny se rozšíří o dva pavilony. Peníze IKEMu přikleplo ministerstvo financí.

Britové mají další problém: Pokud odejdou bez dohody, zavalí je odpadky

1.October » Seznam Zprávy
Británie se v případě neřízeného brexitu bez dohody může potýkat – vedle jiných – i s ekologickým problémem. Na místních skládkách pravděpodobně skončí miliony tun odpadu, které se dosud vyvážely do ostatních zemí EU. Například Nizozemsko se totiž...

Umíme počítat, čtvrť pro 10 tisíc úředníků se vyplatí, řekl Babiš. A přizval si zahraniční experty

1.October » Seznam Zprávy
Premiér svolal na konferenci mezinárodní experty, aby ukázali, jak se v jejich zemích stavěly administrativní komplexy. Ukázalo se, že značně odlišně od Babišova plánu.

Tato informační stránka o Šimon Trantina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Šimon Trantina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes