15
new stories - click to show

Marcela Sobotková

Related to

Podívejte se na srovnání platů na fakultách, nerovnost vyvolala protest

27.March » Seznam Zprávy
Pedagogové na některých vysokých školách pobírají daleko nižší plat než jejich kolegové na základních a středních, kam také řada z nich odchází. Humanitní fakulty žádají ministerstvo o srovnání podmínek.

Na Petříně budují vodní nádrže. Místní spolek tvrdí, že tím ničí přírodu

27.March » Seznam Zprávy
Na pražském Petříně vznikne pět menších vodních nádrží. Zatímco město vysvětluje, že je třeba zabránit neřízenému zasakování parku, který leží ve svahu, místní spolek tvrdí, že úpravy ohrožují stávající přírodu.

„Ambiciózní.“ Expert hodnotí Putinův plán na jaderné zbraně v Bělorusku

27.March » Seznam Zprávy
Analytici, kteří dlouhodobě sledují Bělorusko přes satelitní snímky, si zatím nevšimli budování základny pro jaderné zbraně. To ale neznamená, že je to vyloučené, uvedl pro Seznam Zprávy analytik Michal Smetana.

Nabídne jim pomoc v exekuci, lidé pak končí bez střechy nad hlavou

26.March » Seznam Zprávy
Systematicky vyhledává dlužníky před dražbou jejich nemovitostí. Pak jim nabízí vyplacení exekuce a následný odkupu domů. Podle policie ale v několika případech zneužil důvěřivosti lidí a připravil je o majetek. Teď čelí obžalobě.

Noční můra všech bankéřů úřadovala. Z trhů se vypařily biliony

19.March » Seznam Zprávy
V závěru minulého týdne se poroučely ke dnu tři americké banky. Silicon Valley Bank spravovala vklady ve výši 173 miliard dolarů a byla 16. největší bankou v USA, další dvě padlé banky patřily na americké poměry spíše k menším.

Dluží lidem miliony, a tak přepsali firmu na invalidní Ukrajinku

19.March » Seznam Zprávy
Vzali do prodeje auta od zákazníků, ale řada z nich pak už nikdy peníze neviděla. Pražský autobazar Premium Cars skončil v insolvenci, ale těsně před tím majitelé převedli firmu na invalidní Ukrajinku. Případ vyšetřuje policie.

Čecha popravili pěti ranami v bulharských horách. Teď odsoudili jeho přítele

12.March » Seznam Zprávy
Trvalo to přes 14 let, ale rodina zavražděného českého podnikatele se dočkala. Soud v Sofii vynesl verdikt nad Nikolou Molčanem. Poslal ho na osm let do vězení za vraždu svého kamaráda a obchodního partnera Libora Mirovského.

Pětiletá spolupráce Seznam Zpráv a týmu Josefa Klímy se završila

28.February » Seznam Zprávy
Zkušení televizní reportéři po dobu pěti let připravovali nejdříve vlastní pořad pro TV Seznam Záhady Josefa Klímy, v posledním půlroce pracovali na reportážích pro redakci Seznam Zpráv.

Lidské ztráty: Kolik vojenských i civilních obětí obě strany udávají

26.February » Seznam Zprávy
Zvykli jsme si během covidové pandemie, že se lidské tragédie schovávají za suchým jazykem statistik. Zemřelo tolik a tolik lidí. Podobně teď čísla odlidšťují oběti ruské agrese na Ukrajině. Jejich počet vlastně nikdo nezná.

Vybere peníze na stavbu, pak zmizí. Dluží už miliony a bydliště má na úřadě

26.February » Seznam Zprávy
Podnikatele obviňují jeho zákazníci z podvodu. Tvrdí, že z nich vylákal statisícové zálohy, slíbený stavební materiál ale nedodal a domluvenou práci neodvedl. Několik zakázek již prověřuje jihočeská policie.

Vybrali zálohy, práci neodvedli a vypařili se. Případy neseriózních řemeslníků

28.December » Seznam Zprávy
Zmapovali jsme několik případů živnostníků, kteří za vyplacené peníze neodvedli nasmlouvané dílo. Buď nezačali pracovat vůbec, nebo od práce utekli. Když je redakce kontaktovala, slibovali, že věci dají do pořádku. Jak to dopadlo?

Tato informační stránka o Marcela Sobotková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Sobotková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes