15
new stories - click to show

Marcela Sobotková

Related to

Arriva zažehnala porodní bolesti, města a obce přístup dopravce chválí

14.September » Plzeň.cz
Velký pokrok udělala společnost Arriva, která už čtvrt roku zajišťuje veřejnou autobusovou dopravu v Plzeňském kraji. Podle mluvčího společnosti nyní dopravce nemá žádné zásadní problémy. Přístup dopravce si pochvalují v Hrádku i na Doubravce. Neo...

Posílení MHD a nástup všemi dveřmi, dopravu v Červeném Hrádku čekají změny

7.August » Plzeň.cz
Ke zvýšení komfortu mají přispět změny, které domluvili zástupci Plzně 4, kraje, dopravních podniků a města. Představitelé samosprávy se dohodli na posílení linky 38 a změně způsobu odbavení v příměstských spojích. Lidé se tak dostanou do centra č...

Záhady Josefa Klímy: Šmejdi útočí i v době koronaviru. A osobnosti řekly, jak nás mění pandemie

10.April » Seznam Zprávy
Další díl pořadu, který připravuje tým novinářů kolem Josefa Klímy. Příběhy podvodů, neetického jednání, pohnuté lidské osudy i dosud neznámé okolnosti historických událostí.

Praha chce přejít na elektroautobusy. Emise sníží o 20 procent

7.April » Seznam Zprávy
Na autobusy s elektrickým pohonem hodlá do budoucna sázet pražský dopravní podnik. Chce tím snížit emise a přispět k lepší kvalitě ovzduší v metropoli. Pozitivním vedlejším efektem má být snížení hluku v ulicích.

Pomoc je složitá a chaotická, přitom by to šlo jednoduše, stěžují si podnikatelé

7.April » Seznam Zprávy
Podnikatelé si stěžují, že nestíhají sledovat změny pravidel státní pomoci. V krizovém štábu jsou jen akademičtí ekonomové, chybí někdo se zkušenostmi z reálného byznysu, stěžují si.

Ve vězení si odpykával 10 let za únos. Pak se ale přiznal někdo jiný

14.January » Seznam Zprávy
„Ve čtyři ráno odpojili celou ulici od elektřiny, přeskákali ploty s nočním viděním, vyrazili dveře a zatkli mě,“ popisuje Michal Šnajdr dramatickou situaci, která se odehrála před pěti lety.

„Natočili jste reportáž, a tím jste si to celý posr.li!“

6.January » Seznam Zprávy
Reportéři pořadu Záhady Josefa Klímy se vrátili k některým příběhům, na které upozornili v roce 2019. Jak se kauzy pohnuly?

V interiéru nové Škody Octavia se odehrála revoluce. Na své si přijde český národ chalupářů

12.November » Seznam Zprávy
Největší tuzemská automobilka představila model Octavia čtvrté generace. Oslovit by mohl milovníky silných motorů i alternativních pohonů. Na čistě elektrickou verzi si ale zákazníci budou muset počkat – Škodovka totiž nemůže předběhnout mateřský ...

Budapeští pochodovali neonacisté, cestou zaútočili na liberální komunitní centrum

24.October » Seznam Zprávy
Ulicemi maďarské metropole ve středu pochodovali pravicoví extremisté. Odpoledne zaútočili na liberální kulturní centrum v centru města. Pochodovali v den připomínky začátku protikomunistického povstání v roce 1956.

Komentář: Jak máme změnit způsob života? Co Greta v OSN neřekla

25.September » Seznam Zprávy
Klimatické summity jsou fajn a plány, o kolik snížit emise, životně důležité. Ale dává nám to smysl?

Tato informační stránka o Marcela Sobotková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Sobotková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes