15
new stories - click to show

Jiří Vokřál

Related to

Výhodu mladých, o které se jejich rodičům ani nesnilo, nezničil ani covid

26.May » Seznam Zprávy
Čeští vysokoškoláci mají oproti předchozím generacím zásadní výhodu – možností, jak studovat v zahraničí, je celá řada. Ti, kteří šanci využili, nešetří nadšením. Seznam Zprávy přinášejí další díl série Mladí v Česku.

Starý kontinent je opravdu starý. A nezachrání ho ani migrace

24.May » Seznam Zprávy
Od roku 2020 klesá počet obyvatel ve všech zemích Evropské unie. A to nejen kvůli pandemii. Celková populace stárne, dětí se rodí čím dál tím méně a ani vyhlídky do budoucna nejsou příliš pozitivní.

Nejen nadváha. V čem se zdraví mladých Čechů zhoršilo

16.May » Seznam Zprávy
Žijeme déle, se svým zdravím jsme stále spokojenější. Mladí dospělí ale mají své problémy. Roste podíl lidí s cukrovkou i nápor na psychiku. Další díl seriálu Mladí v Česku je věnován zdravotnímu stavu současné mladé generace.

Ideál tradiční rodiny? Mladí Češi to už vidí jinak

Mladí Češi jsou stále obezřetnější při uzavírání sňatků, déle také čekají s dětmi. Některým chybí motivace si vůbec hledat vztah. S manželstvím a rodinou počítají, ale nejsou pro ně tak důležité jako pro generaci jejich rodičů.

„Bylo by nám nesmírnou ctí.“ Prezident Pavel zve Karla III. do Česka

18.April » Seznam Zprávy
„Vaše Veličenstvo, s manželkou by nám bylo nesmírnou ctí Vás opětovně přivítat v samém srdci Evropy, na Pražském hradě,“ napsal dnes prezident Petr Pavel v dopise králi Karlu III. Do Británie se Pavel chystá na jeho korunovaci.

Ruská invaze v mapách. Jak se mění fronta na Ukrajině

18.April » Seznam Zprávy
Nejtěžší boje pokračují hlavně v Doněcké oblasti. Zbytek fronty zůstává relativně klidný, zřejmě i proto, že se obě strany připravují na ukrajinskou jarní protiofenzívu.

Inflace v Česku: Cukr a vejce za dvojnásobek, máslo a vepřové začínají zlevňovat

13.April » Seznam Zprávy
Meziměsíční inflace prakticky na nule, meziroční podruhé za sebou nižší než měsíc předtím. Ačkoliv tempo zdražování zůstává stále na velmi vysokých hodnotách, určité položky začínají zlevňovat. Mezi nimi i některé potraviny.

Už nepoznáte, co vytvořila umělá fantazie. Naučte se generovat úplně cokoli

8.April » Seznam Zprávy
Obrázky vygenerované pomocí služby Midjourney uchvacují svět. Na první pohled opravdové fotky jsou totiž s příchodem páté generace systému ještě kvalitnější. Naučíme vás, jak si takový obrázek vytvořit.

Moderní cestování je zpátky na předcovidových číslech. Až na Česko

8.April » Seznam Zprávy
Loňský rok ukončil dvouleté uzávěry způsobené pandemií koronaviru. A do Evropy se vrátili turisté. Přes on-line platformy si dokonce zarezervovali více pobytů než v předpandemickém roce. V Česku byl ale trend opačný.

Konec války v Čedoku, vytěsnění akcionáři se dohodli s polským majitelem

3.April » Seznam Zprávy
Skupina drobných akcionářů vytěsněných z cestovní kanceláře Čedok se s většinovým majitelem cestovky po letech soudních sporů dohodla na ceně za akcie. Dostanou nakonec výrazně méně, než původně požadovali.

Mladí dospělí před 30 lety a dnes: větší příležitosti i tlak

3.April » Seznam Zprávy
Veřejným prostorem už týdny hýbe debata o navyšování důchodů. Jak ukazují i předvolební kampaně, mezi politicky nejzajímavější skupiny obyvatel nepatří mladí dospělí. Seznam Zprávy se proto rozhodly na tuto kategorii zaměřit.

Státní rozpočet skončil v březnu v rekordním schodku 166,2 miliardy korun

3.April » Seznam Zprávy
Státní rozpočet skončil v březnu ve schodku 166,2 miliardy korun, informovalo dnes ministerstvo financí. Je to nejhorší výsledek za první čtvrtletí od vzniku Česka. Loni byl březnový schodek 59,1 miliardy korun.

Tato informační stránka o Jiří Vokřál zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Vokřál" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes