15
new stories - click to show

Klára Šotková

Related to

Už žádné Ferrari na firmu. Vláda škrtá odepisování luxusních aut z daní

22.May » Seznam Zprávy
Podnikatelé, kteří sní o drahých firemních vozech, mají půlrok na to, aby si sportovní či luxusní auta na firmu pořídili. Vláda chce omezit daňovou uznatelnost na první dva miliony z ceny. Prodejci tak nyní čekají zvýšený zájem.

Zápach v pražském hotelovém pokoji. Němci vyšetřují možnou otravu dvou Rusek

21.May » Seznam Zprávy
K otravě Natalije Arnoové mohlo dojít v Praze. Během svého pobytu pocítila příznaky, jako je znecitlivění těla a bolesti v jeho různých částech.

Čeští teenageři zapnou displej mobilu 78krát denně

21.May » Seznam Zprávy
Tým odborníků z Masarykovy univerzity zjišťoval, jak české děti tráví čas na mobilech. Podle nich se lidé nemají soustředit na čas strávený u obrazovek, ale spíše na obsah.

Dobyli jsme Bachmut, hlásí Prigožin. Kyjev přiznává, že situace je kritická

20.May » Seznam Zprávy
Ukrajinci tvrdí, že stále ovládají některé průmyslové a infrastrukturní budovy ve čtvrti zvané Letadlo. Ta leží na kopci a boje o ni probíhají už od letošního února.

Češky zanedbávají onkologickou prevenci. Jedním z důvodů je strach

20.May » Seznam Zprávy
Podle dat výzkumu Národního institutu SYRI české ženy podceňují onkologickou prevenci. Jedním z důvodů je strach z vyšetření a pak také obava z případné diagnózy. Ženy se dopředu bojí, co by rakovina pro ně mohla znamenat.

Změny na seznamu rušených pošt: nově zaniknou pobočky, které zavřely už dávno

17.May » Seznam Zprávy
K 30. červnu se má uzavřít 300 poboček České pošty. Státní podnik rovněž v rámci úspor zruší 950 pracovních míst, což se dotklo hlavně zaměstnanců na přepážkách.

Silné srážky na Moravě: ve Strážnici se řeka dostala na 3. stupeň během hodiny

17.May » Seznam Zprávy
Hasiči na některých místech jižní Moravy odčerpávají vodu a odstraňují popadané stromy. Meteorologové uvedli, že voda může v oblasti kromě obydlí zaplavit silnice, omezit lidskou činnost a působit škody v krajině a na majetku.

Frýdek-Místek letos zprovozní sezonní linku na Olešnou

15.May » Seznam Zprávy
Frýdek-Místek letos zprovozní sezonní linku, která bude návštěvníky vozit do oblíbené rekreační oblasti Olešná, jejíž součástí je i akvapark.

Česká pošta otevřela novou pobočku v Brně v Letmu, na nádraží zavřela

15.May » Seznam Zprávy
Česká pošta dnes v Brně otevřela novou pobočku v Nádražní ulici v obchodním centru Letmo a definitivně uzavřela pobočku na nádraží.

Sazby hypoték mírně rostou, ale zájem o ně se vrací

15.May » Seznam Zprávy
Češi si zvykají na vysoké úrokové sazby hypoték. Ačkoliv proti březnu objem nových úvěrů dodržel sezonní tradici a klesl, stále je na nejvyšších úrovních od poloviny loňského roku i přes to, že šly úroky mírně nahoru.

Dopravní podnik Ostrava zahajuje mimořádnou bezpečnostní akci

15.May » Seznam Zprávy
Dopravní podnik Ostrava (DPO) dnes zahajuje mimořádnou bezpečnostní akci, při níž se týmy asistentů přepravy, revizorů a městských policistů zaměří na bezpečnost cestujících a dodržování přepravních podmínek.
Dana Němcová - Česká psycholožka

Tato informační stránka o Klára Šotková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Šotková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes