15
new stories - click to show

Sára Němcová

Related to

TMBK: Drsné následky Baštova protivládního protestu

16.March » Seznam Zprávy
Když už se všechny ty hrozné věci na světě dějí, nezbývá nic jiného než se jim smát. Další satirická koláž populárního grafika reagující na aktuální zprávy.

Za covidu zavedli hlídky, teď má s ochranou vzácných konikleců pomoci chodník

16.March » Seznam Zprávy
Poblíž brněnského sídliště Kamenný vrch právě rozkvétají unikátní koniklecové louky. Tisíce exemplářů ovšem každoročně ničí neukáznění návštěvníci. S ochranou má pomoci nový chodník, správci shánějí hlídky.

Oscarům kralovala sci-fi komedie. Nominovaní Češi neuspěli

13.March » Seznam Zprávy
Letošní 95. ročník cen americké Akademie filmového umění a věd ovládla bláznivá sci-fi komedie Všechno, všude, najednou, která byla vyhlášena nejlepším filmem uplynulého roku a posbírala také dalších šest zlatých sošek.

„Romové si nevěří skoro v ničem.“ Studenti popisují, jak těžké je uspět

12.March » Seznam Zprávy
Budoucí ekonom, malíř nebo speciální pedagožka. Tři příběhy nadějných romských studentů ukazuje výstava. Mladí lidé redakci Seznam Zpráv prozradili nejenom to, čím by se chtěli stát, ale i to, s čím se museli poprat.

Glosa: Jak ze zoufalých lidí udělat užitečné proruské idioty

12.March » Seznam Zprávy
Vyjádřit svobodně naštvanost nad svou kritickou životní situaci je relevantní. Vyřvávat u toho slogany zprofanované rasistickými násilnickými radikály je ale ostudné a svědčí to o ztrátě soudnosti.

Nemocnice se obávají hackerských útoků. Do prevence investují miliony

12.March » Seznam Zprávy
Přes 900 zdravotnických organizací bude nově spadat pod zákon o kybernetické bezpečnosti. Náklady pro některé nemocnice se tak mohou vyšplhat na miliony korun. Zdravotnická zařízení také těžko shánějí IT odborníky.

Zkáza Marjinky je totální. Video z dronu ukazuje město, co už není

8.March » Seznam Zprávy
V Marjince v Doněcké oblasti stále probíhají těžké boje. Ruské síly se snaží město získat od roku 2014. Místo bylo mezitím doslova srovnané se zemí.

Mynářova firma podala kvůli dotaci na penzion kasační stížnost

8.March » Seznam Zprávy
Případem dotace pro firmu Clever Management Vratislava Mynáře se bude zabývat Nejvyšší správní soud.

Piráti vybírají peníze na spolustraníka. Podle soudu nabádal k užívání konopí

3.March » Seznam Zprávy
Pirátský zastupitel Prahy 2 Robert Veverka má podle Krajského soudu v Ostravě zaplatit čtvrt milionu korun za šíření toxikomanie. „Ten paragraf je bolševická relikvie,“ reagoval odsouzený. Na kolegu se sbírají jeho spolustraníci.

Nová hrozba z Ruska. Mladí Ukrajinci se schází k rvačkám ve jménu „pavouků“

2.March » Seznam Zprávy
Na Ukrajině a v Rusku se mezi mládeží šíří nová agresivní subkultura Redan. Ukrajinská policie mluví o psychologické operaci nepřítele s cílem destabilizovat situaci v zemi. Podle Moskvy za provokacemi stojí ukrajinská SBU.

„Z příspěvků státu jed nezaplatíme,“ říkají zemědělci k hraboší kalamitě

2.March » Seznam Zprávy
Ministerstvo zemědělství plánuje přispět zemědělcům na likvidaci hrabošů. Na některých místech je škodlivost více než dvacetinásobná. Podle zemědělců je příspěvek malý, zaplatí z něj pouze pracovníky.

Města a kraje kvůli nákladům zdražují jízdné

28.February » Seznam Zprávy
Některá města a kraje plánují zdražit jízdné. Například Brno kvůli krajskému zdražení mění parametry oblíbené univerzální jízdenky. Cenu 156 korun ale zachová.

Tato informační stránka o Sára Němcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sára Němcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes