Václav Adamec

Related to

Plzeň prohloubila trápení Litvínova, hattrickem se blýskl Čermák

14.January » Hokej.cz
Do konce turnaje O Pohár DHL zbývají dva kompletní víkendy, druhá Plzeň musí dohánět zápasové manko. V úterý vyhrála na ledě Litvínova hlavně díky prostřední třetině a individuálnímu přičinění Tomáše Čermáka (na snímku).

SPA - PLZ 1:4 - Junioři nestačili na Plzeň

18.December » HC Sparta Praha
Vojtěch Martinek - Juniorka ve středu večer vyzvala v Malé sportovní hale na souboj Plzeň, které i přes dobrý vstup do utkání podlehla 1:4. Domácí měli v úvodní periodě více ze hry, po přestávce ale otěže převzal jejich soupeř a po zodpovědném výk...

Indiáni znovu vítězní. Zlínský odpor zlomili ve třetí třetině

2.December » Hokej.cz
I v netradičním termínu se hrál jeden zápas turnaje O Pohár DHL. Junioři Plzně se dlouho přetahovali se Zlínem, až ve třetí třetině jeho obranu zlomili třemi góly a po zásluze se dotáhli na vedoucí Karlovy Vary.

Stolní tenis: Historické vítězství orlů nad Orlicí

25.November » Vysoké Mýto
V sobotu 16. listopadu odehrál Orel Vysoké Mýto „A“ svoje první mistrovské dvojutkání v krajském přeboru s předním týmem přeboru Orlicí a s nevyzpytatelným Ústím nad Orlicí. Orel Vysoké Mýto „A“ - Orel Orlice „A“ 10 : 7 Dopolední utkání odehráli o...