15
new stories - click to show

Filip Maláč

Related to

Wolf uspěl, a co Žukov? Jihlavě se už rýsuje brankářská dvojice

30.June » Hokej.cz
Prvoligová Jihlava má po odchodech Jana Brože, Tomáše Fučíka a zkoušeného Davida Marka vyřešenu první brankářskou tajenku – na testech uspěl Adam Wolf. Klub o tom informoval na svém webu.

Návrat Žukova? Podle Jaroše vypadá nadějně

Vedení Dukly Jihlava pořád čeká, jak dopadne situace kolem brankáře Maxima Žukova. Naděje, že nejlepší hráč letošního play off Chance ligy opět oblékne jihlavské dres, podle kouče gólmanů Petra Jaroše povyrostla. „Několikrát týdně jsme s Maxem v p...

V Jihlavě skončil další brankář. Zůstane podle Jaroše Žukov?

21.June » Hokej.cz
Jihlava vzala na zkoušku do přípravy 23letého odchovance Havlíčkova Brodu, ale mladý brankář David Marek neuspěl. Nicméně... Dobře vypadají jednání s ruským fantomem Maximem Žukovem.

PREVIEW: Série, která nemá favorita. Jihlava se popere o finále se Vsetínem

1.April » Hokej.cz
V semifinále Chance ligy se potkají dva týmy s výjimečnou historií. Jihlava dominovala v předrevoluční době, Vsetín pro změnu v porevoluční.

PREVIEW: Jihlava musí uhlídat nejlepší duo v lize

19.March » Hokej.cz
Už jsme to psali v preview před sérií Litoměřic se Sokolovem. To, co jsou pro NHL Connor McDavid s Leonem Draisaitlem, jsou pro Chance ligu Matěj Beran s Patrikem Miškářem.

Dohoda s NHL. Toronto půjčí brankáře

14.August » Jihlavské listy
„Haló, tady Maple Leafs. Rádi bychom u vás „upíchli“ jednoho talentovaného brankáře…“ Tak nějak vypadal hokejový telefonát na lince Toronto – Jihlava, jehož výsledkem je spolupráce mezi tradičním klubem NHL a Duklou. „Uzavřeli jsme dohodu, že u ná...

Dohoda s týmem NHL! Jihlavě má pomoct brankářská naděje Toronta

9.August » Hokej.cz
V prvoligové Dukle stráví příští sezonu zatím nejmenovaný gólman ze slavné organizace Toronto Maple Leafs. Na jihlavských stránkách to oznámil jednatel Bedřich Ščerban.

Jihlava hlásí po Strejčkovi další posily, osm hráčů v Dukle končí

1.May » Hokej.cz
Po obránci Janu Strejčkovi hlásí v Jihlavě další dvě posily – útočníka Matěje Zadražila a obránce Filipa Eliáše, který přichází na zkoušku. Naopak osm hráčů v Dukle končí.

Dukla lovila v Litoměřicích, přivedla poctivého zadáka

1.May » Hokej.cz
Ihned s otevřením přestupového období ohlásila čerstvou posilu také prvoligová Jihlava, kam se stěhuje šestadvacetiletý obránce Jan Strejček. Dukla to uvedla na svém webu.

Jihlava si pojistila talentovaného gólmana. Až do roku 2023!

22.November » Hokej.cz
Jihlava se v současnosti spoléhá na dva mladé gólmany z krajské líhně, Jana Brože a Ondřeje Chaloupka. Brzo by si mohl Chance ligu zachytat třetí takový. Profesionální smlouvu totiž v klubu podepsal věkem ještě dorostenec Filip Maláč!

Juniorské soupisky, část třetí: Nové lídry hledají Rytíři či Slavia. A co Salcburk?

6.September » Hokej.cz
Páteční odpoledne pošle poprvé do boje většinu elitních týmů české juniorské scény, ze soupisek účastníků turnaje O Pohár DHL zbývá představit poslední sedmičku celků. Mezi nimi i rakouského účastníka ze Salcburku.

Honzík z Dukly do Litvínova

Hokejový brankář David Honzík vyměnil prvoligovou Jihlavu za extraligový Litvínov. Dukla tedy zahájí nový soutěžní ročník s dvojicí Jan Brož – Niklas Lundström. Druhý jmenovaný se připojí k týmu před prvním tréninkem na ledě. Honzíkovým odchodem s...

Tato informační stránka o Filip Maláč zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Maláč" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes