15
new stories - click to show

Josef Vyvial

Related to

Brož má v kapse profi smlouvu. Koho vytáhne Dukla teď?

29.January » Hokej.cz
Nedávno dal hned ve svém druhém utkání za A-tým Jihlavy premiérový gól. Útočník Vítězslav Brož může vyhlížet i další starty v seniorském hokeji, podepsal totiž svou první profesionální smlouvu.

Nový projekt v Jihlavě: nejlepší junior měsíce se připojí k áčku

23.December » Hokej.cz
Prvoligová Dukla vymyslela zajímavou odměnu pro nejlepšího juniora ze své akademie. Vítěz hodnocení totiž dostane příležitost po celý nadcházející měsíc trénovat s áčkem a zahraje si i v Chance lize!

Junioři si vytáhli černého Petra, Havlíčkovu Brodu podlehli 3:11

3.November » HC Usti.cz
Vít Trubička - Ú s t í n/L. - Toto utkání se juniorskému týmu Slovanu ne úplně vyvedlo. Po vyrovnané první třetině, kdy se oba týmy rozehrávaly, nastal od periody druhé velký tlak Havlíčkova Brodu, který tým z Vysočiny korunoval jedenácti góly do ...

Juniorské soupisky, část třetí: Nové lídry hledají Rytíři či Slavia. A co Salcburk?

6.September » Hokej.cz
Páteční odpoledne pošle poprvé do boje většinu elitních týmů české juniorské scény, ze soupisek účastníků turnaje O Pohár DHL zbývá představit poslední sedmičku celků. Mezi nimi i rakouského účastníka ze Salcburku.

Tato informační stránka o Josef Vyvial zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Vyvial" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes