Jan Brož

Vztahuje se k

CEB - JIH 4:1 - Nepříznivá série zlomena! Motor slaví proti Jihlavě výhru

Adam Pavlíček - Českobudějovičtí hokejisté vstupovali do dnešního utkání s jasným cílem - prolomit nepříznivou sérii s jihlavskou Duklou. Po první periodě Motor sice prohrával, následně se ale dostal do vedení. To si již vzít nenechal a před téměř...

Nepříznivá série zlomena. Motor slaví výhru proti Jihlavě

22.října » Budějcká Drbna
Českobudějovičtí hokejisté vstupovali do dnešního utkání s jasným cílem - prolomit nepříznivou sérii s jihlavskou Duklou. Po první periodě Motor sice prohrával, následně se ale dostal do vedení. To si již vzít nenechal a před téměř vyprodanou Budv...

Momenty Chance ligy: návraty marodů a pořádná várka přestupů

21.října » Hokej.cz
Prvoligové soupisky jsou na rozdíl od těch extraligových méně ustálené. I sobotní kolo přineslo několik změn v kádrech: Šimon Szathmáry mění Kadaň za Třebíč, z ciziny se vrací David Homer a za Frýdek-Místek poprvé nastoupil Peter Hamerlík (na fotce).

Motor ovládl šlágr na Lapači, Jihlava zastavila sérii Slavie. Kladno padlo

17.října » Hokej.cz
Chance liga uzavřela první čtvrtinu. V čele tabulky zůstávají České Budějovice, které v taháku kola vyhrály na Lapači 3:2 a navýšil náskok před druhým Kladnem už na šest bodů.

Motor ovládl šlágr na Lapači a dál vede, Dukla zastavila sérii Slavie

17.října » Hokej.cz
Chance liga uzavřela první čtvrtinu. V čele tabulky zůstávají České Budějovice, které v taháku kola vyhrály na Lapači 3:2. Vítězství jim vystřelil ve třetí třetině Lukáš Endál.

Uhelný průmysl se střelil do nohy. Možná i do hlavy

23.září » Euro.cz
Násilné vyklizení lesa kvůli těžbě hnědého uhlí v Německu je pro RWE a celý hnědouhelný průmysl reputační katastrofou, ze které se už nevzpamatuje.

Uhelný průmysl se střelil do nohy. Možná i do hlavy

20.září » Euro.cz
Násilné vyklizení lesa kvůli těžbě hnědého uhlí v Německu je pro RWE a celý hnědouhelný průmysl reputační katastrofou, ze které se už nevzpamatuje.

Kult krávy

13.září » Euro.cz
Obyvatelstvo vyspělých zemí občas podlehne stádnímu uctívání nějakého zvířete či rostliny. Moc smyslu to sice nemá, ale aspoň chytří obchodníci dovedou slušně vydělat.

V ČR trpí cukrovkou více než milión lidí, většina z nich ale léčbu podceňuje

13.září » i60.cz
Záludná nemoc, která nebolí, avšak postupně přináší vážné zdravotní komplikace. To je diabetes. Diagnóza, kterou si vyslechlo už téměř 900 tisíc Čechů. Možnosti moderní medicíny bohužel naplno využívá jen necelá polovina z nich. Ti ostatní se zbyt...

V ČR trpí cukrovkou více než milión lidí, u téměř 900 000 pacientů je tato choroba diagnostikována, léčbu ale podceňují

10.září » Babinet.cz
Záludná nemoc, která nebolí, avšak postupně přináší vážné zdravotní komplikace. To je diabetes. Diagnóza, kterou si vyslechlo už téměř 900...

Jak Poláci vyzdvihli českou dálniční ostudu

6.září » Euro.cz
Stav tuzemské dálniční a silniční sítě už dávno nechvalně proslul i za hranicemi. Teprve díky Polsku se však můžeme v ostudě pořádně vymáchat.

Dukla podepsala Lundströma a měnila hráčská práva se Vsetínem

23.srpna » Hokej.cz
Dukla má jasno: do nového ročníku vstoupí s brankářskou dvojicí Niklas Lundström–Jan Brož. Švédský gólman přesvědčil na zkoušce a nově má smlouvu do konce sezony.

Tato informační stránka o Jan Brož zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Brož" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes