Jan Brož

Vztahuje se k

Zdražování ze zásuvky. Cena elektřiny prudce roste

9.srpna » Euro.cz
Rostoucí ceny uhlí a emisních povolenek představují vražednou kombinací pro účty za elektřinu, jejíž cena meziročně prudce vzrostla. Vyhlídky na brzký obrat jsou nevalné.

Dukla na úvod vynulovala kazašského mistra, Přerov podruhé padl s Opavou

3.srpna » Hokej.cz
3:5, 2:9 a teď 3:4! Hokejisté Přerova zapsali v přípravě na novou sezonu už třetí prohru. Naposledy padli v Opavě, která si na Zubry tento týden vyšlápla už podruhé. Spokojena může být naopak Jihlava, která v přípravné premiéře zdolala kazašské Ko...

KOMENTÁŘ: Macronie se otřásá, fotbalovou euforii zastínila kauza poradce

2.srpna » iDNES.cz
Rok po nástupu do Elysejského paláce čelí francouzský prezident dosud největšímu odporu ze všech stran. Spouštěčem se stala zdánlivě nepříliš významná aféra Benalla. Právě ona začala měnit politické pořádky v zemi. Bouře ve sklenici vody? Ne tak z...

Sázet a nekácet

2.srpna » Euro.cz
Česko bude muset začít intenzivněji řešit výsadbu zeleně. Nejen kvůli vedrům, ale i plnění klimatických cílů.

Dukla našla brankáře: přichází Švéd Lundström

31.července » Hokej.cz
Jihlava podepsala – prozatím na měsíc – brankáře Niklase Lundströma. Pětadvacetiletý Švéd strávil minulou sezonu v Dánsku, má také zkušenosti ze zámořské AHL.

Když si kohouti notují: žoviální Juncker je ideálním partnerem pro hulváta Trumpa

26.července » Euro.cz
Jean-Claude Juncker dokázal to, kde mnozí jiní selhali. Domluvil se americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Evropsko-americká obchodní válka je tak aspoň prozatím zažehnána.

Zemědělské dotace se musí změnit. A spotřebitel také

19.července » Euro.cz
Současná podoba zemědělských dotací je kvůli dopadům na životní prostředí nadále neudržitelná. Připlatit si však budou muset i spotřebitelé.

Dopravně klikací martýrium

12.července » Euro.cz
Pro zefektivnění tuzemské dopravy není potřeba jen stavět okruhy, dálnice, železnice či linky metra. Nutností bude také dopravu digitalizovat a poskytnout cestujícím spolehlivá data, která jim pomohou se rychle dostat do cíle.

Bohatneme, tak musíme více makat

10.července » Euro.cz
Pracovní doba v Česku a Rakousku je v evropském srovnání nadstandardně dlouhá. Příčinou jsou podobné ekonomiky postavené na proexportně zaměřeném průmyslu a nedostatek pracovních sil.

Bohatneme, tak musíme více makat

5.července » Euro.cz
Pracovní doba v Česku a Rakousku je v evropském srovnání nadstandardně dlouhá. Příčinou jsou podobné ekonomiky postavené na proexportně zaměřeném průmyslu a nedostatek pracovních sil.

Digitální vzkaz z onoho světa

21.června » Euro.cz
Na sociálních sítích narazíte nejen na falešné, i mrtvé profily. Jen na facebooku jsou zemřelých desítky milionů. Jak s digitálním odkazem naložit, se teprve musíme naučit.

Česko-rakouský problém: nejdříve jádro, teď i plyn

14.června » Euro.cz
Vztahy s Rakouskem narušila česká stopka výstavbě plynovodu mezi oběma zeměmi. Na rozdíl od sporné otázky jaderných reaktorů je však pravda tentokrát na straně Vídně.

Tato informační stránka o Jan Brož zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Brož" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes