Jan Brož

Vztahuje se k

Digitální vzkaz z onoho světa

21.června » Euro.cz
Na sociálních sítích narazíte nejen na falešné, i mrtvé profily. Jen na facebooku jsou zemřelých desítky milionů. Jak s digitálním odkazem naložit, se teprve musíme naučit.

Česko-rakouský problém: nejdříve jádro, teď i plyn

14.června » Euro.cz
Vztahy s Rakouskem narušila česká stopka výstavbě plynovodu mezi oběma zeměmi. Na rozdíl od sporné otázky jaderných reaktorů je však pravda tentokrát na straně Vídně.

Jihlava získala obránce Štindla, vítěze statistiky plus/minus

8.června » Hokej.cz
Petr Štindl, který v uplynulé prvoligové sezoně ovládl statistiku plus/minus (+31), se stěhuje z Kladna do Jihlavy.

Když se neexistující problém stane problémem

31.května » Euro.cz
Populisté paralyzují chod států napříč Evropou ve stále větší míře. Například rakouský vicekancléř Strache řeší už několik let zanedbatelnou pracovní migraci z Česka. I v Česku však máme řadu podobných expertů.

Česká energetika bez šťávy

24.května » Euro.cz
Po konkurenci z E.ON a Solar Global přichází i ČEZ s projektem velkého bateriového úložiště. Moderní systémy by mohly snížit částky na vyúčtování za elektřinu. Naráží však na zkostnatělost tuzemské energetiky.

Přestupy z WSM Ligy ONLINE: Havránek a Vágner jdou do Varů

22.května » Hokej.cz
Prvního května začíná v českých hokejových soutěžích přestupové období. Z dění ve WSM Lize přinášíme aktualizovaný textový přenos.

Přestupy z WSM Ligy ONLINE: Tuominen ukončil kariéru, bude pilotem

22.května » Hokej.cz
Prvního května začíná v českých hokejových soutěžích přestupové období. Z dění ve WSM Lize přinášíme aktualizovaný textový přenos.

Přestupy z WSM Ligy ONLINE: Talent Brízgala posílil Kladno

22.května » Hokej.cz
Prvního května začíná v českých hokejových soutěžích přestupové období. Z dění ve WSM Lize přinášíme aktualizovaný textový přenos.

Nerozdělení ČEZu odsouvá dostavbu jaderných elektráren do oblasti fantasmagorie

17.května » Euro.cz
Mohli bychom napsat, že snaha Česka o výstavbu nových jaderných bloků začíná připomínat frašku. To by však bylo chybné, protože to už dávno trapná fraška je. Místo aby herci představení důstojně ukončili a spokojili se s vlažným potleskem publika,...

Alkohol zdražuje. Ale kdeže…

10.května » Euro.cz
Špatná zpráva pro milovníky lihovin. Alkohol v dubnu zdražil meziročně o 4,2 procenta, a byl tak jednou z položek, která táhla inflaci nahoru nejvíce. Pokud se však podíváme na ceny s delším časovým odstupem, zjistíme, že ceny alkoholu peněženky č...

Evropský úder řepce

7.května » Euro.cz
Díky zákazu pesticidů Evropskou unií se pěstování nenáviděné řepky olejky stává méně atraktivní. V Česku se však místo toho mluví o útoku na tradiční řepu cukrovku.

Nejvíce toho vědí o zemědělství děti z Pelhřimova, Horní Cerekve a Přibyslavi

4.května » InfoDnes.cz
(jihlavadnes.cz) Dvojnásobný počet základních škol se letos přihlásil do krajské vědomostní soutěže pro žáky 6. - 7. tříd a víceletých gymnázií se zemědělskou tématikou. Nejlépe si s odborným testem poradil Tomáš Rais ze ZŠ Krásovy domky Pelhřimov...

Tato informační stránka o Jan Brož zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Brož" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes