15
new stories - click to show

Jakub Černohorský

Related to

Svatomartinský koncert s Václavem Hudečkem

2.November » Informuji.cz
Účinkují: VÁCLAV HUDEČEK – housle, MARTIN HROCH – cembalo, JANA... | Třebíč - (2021-11-14 18:00:00 - 2021-11-14 00:00:00)

K2 Andrei Ioniță – violoncello

10.September » Informuji.cz
Rumunského violoncellistu doprovodí Janáčkův komorní orchestr a program... | Ostrava - (2021-12-13 19:00:00 - 2021-12-13 00:00:00)

Michal Bárta, Alexandr Starý a Benda Quartet v Červeném Kostele

7.September » Hlučín
Pro milovníky vážné hudby připravila příspěvková organizace města Sport a kultura Hlučín vystoupení koncertních mistrů - hlučínského rodáka Michala Bárty (klavír), Alexandra Starého (klavír) a to za doprovodu špičkového komorního souboru Benda Qua...

PREVIEW: Litoměřice zase mezi špičkou? Vše tomu nasvědčuje

28.August » Hokej.cz
Těžko říct, zda jde v souvislosti s Litoměřicemi použít označení černý kůň. Na první pohled je totiž zřejmé, že Stadion vybudoval špičkový tým, který bude favority minimálně prohánět, možná i pravidelně porážet.

Černohorský prokrastinuje a jel by na Bali. V čem ho podrazili rodiče?

8.June » Hokej.cz
Také letos vám v období mezi sezonami nabídneme odlehčené vizitky talentovaných hráčů, kteří přepínají na seniorský hokej nebo se v něm už zabydleli. Várku odpálí obránce Jakub Černohorský, jehož nedávno dovedly hokejové kroky zpátky do rodných Li...

Mezi mladíky v projektu Dukla jsou i tři navrátilci z Finska

20.May » Hokej.cz
Do pátého roku by měl vstoupit projekt Dukla v Litoměřicích. Kteří junioři se v současnosti připravují s prvoligovým týmem?

PREVIEW: Jasná věc? Litoměřice jsou rozjeté, Sokolov počítá ztráty

9.March » Hokej.cz
Jedenáct výher z posledních dvanácti utkání. V takové formě vlétnou do play off Litoměřice. Oproti tomu Sokolov ztratil několik důležitých hráčů a nedaří se mu.

Jak se chystal Novoroční koncert JFO. Poslechněte si, podívejte se

20.January » ČRo Ostrava
I přes všechna současná omezení si mohli milovníci klasické hudby užít atmosféru novoročního koncertu. Pánové Strauss, Lehár a Kálmán přijeli do našich domovů online.

Hráči dvacítky se do Litoměřic nevrátí. Kteří talenti je nahradí?

3.January » Hokej.cz
Už během prosince musely Litoměřice postupně obměňovat kádr a pokračovat v tom budou i po Novém roce. Prvoligový klub získal další hráče, kteří za něj budou nastupovat v rámci projektu Dukla.

Svoboda, Černohorský a další. Litoměřice hlásí nováčky

3.December » Hokej.cz
Prvoligové Litoměřice oznámily rovnou šest nových či staronových tváří. V kádru zalepí místo po hráčích reprezentační dvacítky.

Černohorský končí v Jihlavě, hledá si nové angažmá

28.November » Hokej.cz
Devatenáctiletý obránce Jakub Černohorský opouští prvoligovou Jihlavu. Důvodem je jeho malé vytížení v A-týmu.

PREVIEW: Jihlava skládá reparát. Vsadí na parádní obranu

4.September » Hokej.cz
Po loňském výbuchu, kdy se nekvalifikovala do horní nadstavbové skupiny, má Dukla co napravovat. Na Vysočině se proto udělalo dost změn.

Tato informační stránka o Jakub Černohorský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Černohorský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes