15
new stories - click to show

Roman Višňák

Related to

Posledních devět let trénoval v zámoří, teď se upsal Pardubicím

11.November » Hokej.cz
V Pardubicích rychle našli náhradu za Romana Višňáka, novým trenérem tamních extraligových brankářů se stal František Brázdil. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Dusno v Pardubicích! Majiteli dochází trpělivost, trenér kvůli odmítnutí testů na covid-19 končí

9.November » Sport.cz
Po téměř šestitýdenní pauze měli být natěšení a měli se pokusit napravit nepovedený vstup do soutěže, kdy před pozastavením extraligy získali ze čtyř zápasů pouhé dva body. Jenže k připsání si dalších měli hokejisté Pardubic v sobotu na Spartě hodně…

Další loučení v Pardubicích! Kvůli odmítnutí testů na koronavirus

9.November » Hokej.cz
Martin Kaut během nucené přestávky odešel do Švédska, Tomáš Rolinek ukončil bohatou kariéru a nyní se musejí v Pardubicích vypořádat i s koncem trenéra brankářů Romana Višňáka. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Radši nic, než pravidelné testování! Trenér Višňák u Dynama skončil

9.November » NOVA Sport
I taková rozhodnutí přináší doba koronavirová. Trenér pardubických brankářů Roman Višňák z osobních důvodů v týmu skončil. Na vině ale nejsou výsledky, nýbrž opatření, která provází restart. Východočeský klub Višňákovo rozhodnutí vysvětlil na webu. …

Tato informační stránka o Roman Višňák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Roman Višňák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes