15
new stories - click to show

Jiří Ryžuk

Related to

Energie pořádá letní hokejovou akademii. Chceme dát hráčům kvalitní kemp, říká Ryžuk

19.March » NHL.cz
Energie v červenci letošního roku spouští historicky první letní kempy. Za účasti reprezentačních hráčů i hokejistů, kteří si zahráli i v NHL. O projektu jsme pohovořili s Jiřím Ryžukem, hlavním trenérem mládeže a ředitelem HC Energie pro sportovní …

Juniorská extraliga na západním cípu: Vary a Sparta zavítají do Chebu

2.November » Hokej.cz
Netradiční kulisy bude mít sobotní utkání DHL extraligy juniorů mezi Karlovými Vary a Spartou. Energie ho v rámci spolupráce i jakéhosi poděkování bude hostit na zimním stadionu v Chebu.

Loňský fantom ELJ odchází do Ameriky. V kapse má ale smlouvu s Energií

4.September » Hokej.cz
Do dlouhého seznamu českých talentů, kteří opouštějí domácí soutěže a budou svůj talent rozvíjet v zámoří, přibyl Adam Dybal. Statisticky nejlepší brankář minulého ročníku juniorské extraligy ale ještě předtím podepsal v Karlových Varech novou smlou…

Revoluce ve výchovném, výsledkaření i vyčůranost. Co se řešilo v Kabině?

9.June » Hokej.cz
Na rozdíl od loňského úvodního ročníku hokejového fóra Kabina, z toho druhého možná nezůstanou v mysli až tak zásadní myšlenky. Tedy s jednou výjimkou. A tou je chystaná úprava přestupních řádů, takzvaného výchovného.

Karlovarští žáci oběhli extraligu a míří na MS. Skvělá aktivita, libuje si Ryžuk

19.April » Hokej.cz
Den co den se trenéři snaží motivovat mladé hokejisty k pohybu. Ale větší ovoce přece musí nést, když je motivují přímo jejich spoluhráči. Pro své parťáky si pěknou výzvu nachystali dva žáčci z karlovarské Energie.

Tato informační stránka o Jiří Ryžuk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Ryžuk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes