15
new stories - click to show

Vladimír Kočara

Related to

Přerov má dva nové zastupitele – bývalou náměstkyni primátora a hokejového trenéra

11.June » Přerov
Hned dvě nové tváře se objeví na tablu přerovských zastupitelů. Poté, co se členové zastupitelstva Antonín Prachař a Martin Trhlík vzdali před týdnem svého mandátu, byli osloveni náhradníci z hnutí Starostové a nezávislí. Po čase na rozmyšlenou, k...

Přerovský kouč Kočara: Ve výchově hokejistů odvádíme skvělou práci

26.May » iDNES.cz
Sedmnáct let hráčské kariéry a pak trenéřina. Vladimír Kočara s hokejem začínal v Přerově, teď Zubry chystá do třetí sezony jako hlavní kouč. V realizačním týmu působil i při postupu do první ligy. Svůj odkaz však zanechal zatím především coby man...

Potvrzeno: Kočara zůstává hlavním trenérem Přerova

15.April » Hokej.cz
Vladimír Kočara si v posledních tří sezonách získal pověst jednoho z nejlepších trenérů v Chance lize. S Přerovem pokaždé dokázal překonat očekávání a Zubři pokaždé drželi krok s nejlepšími.

Štěstí se teď od nás odvrací, mrzí Kočaru. První gól Poruby podle něj neměl platit

24.March » Hokej.cz
Ve více než tříhodinové bitvě sahali po kýžené výhře, jenže ani napotřetí se nakonec nedočkali. Hokejisté Přerova padli v Porubě 2:3 po nájezdech a ve čtvrtfinálové sérii prohrávají už 0:3 na zápasy.

Zubry dlouhodobě zdobí práce s mládeží, vědí o ní i na mezinárodní úrovni

31.October » Hokej.cz
Martin Vojtek, Martin Zaťovič, Josef Hrabal, Tomáš Kundrátek nebo David Šťastný. V Přerově vyrostla řada vynikajících hokejistů, kteří se prosadili jak v Česku, tak v zahraničí. Kvalitní práce s mládeží je pro Zubry jedním ze zásadních poslání. O ...

PREVIEW: S Kacetlem v zádech! Přerov zase může myslet vysoko

28.August » Hokej.cz
Přerov se po skvělé sezoně, kdy byl největším konkurentem Českých Budějovic v boji o postup do Tipsport extraligy, musí vypořádat s citelnými odchody.

Přerov zúžil kádr. Na zkoušce neuspěla osmička hráčů

24.August » Hokej.cz
Přerovský tým opustili po Generali Česká Cupu obránci Jiří Klimíček, Jiří Weintritt, Jakub Kleiner a útočníci Jaroslav Dvořák, Kamil Hajšman, Lukáš Peterka a Lukáš Zmeškal s Adamem Hradilem.

Přerov zúžil kádr. Na zkoušce neuspěla osmička hráčů

21.August » Hokej.cz
Přerovský tým opustili po Generali Česká Cupu obránci Jiří Klimíček, Jiří Weintritt, Jakub Kleiner a útočníci Jaroslav Dvořák, Kamil Hajšman, Lukáš Peterka a Lukáš Zmeškal s Adamem Hradilem.

Přerov zvažoval odhlášení první ligy, Zubři ale finanční problémy zatím zažehnali

8.May » ČT sport
Hokej v Přerově bude pokračovat na profesionální úrovni. Zubři byly v minulé sezóně Chance ligy druzí za suverénními Českými Budějovicemi, ale v době koronavirové krize to dlouho vypadalo, že se do druhé nejvyší soutěže nepřihlásí.

Nejlepším trenérem první ligy byl vyhlášen Václav Prospal

13.April » Hokej.cz
Cenu pro nejlepšího trenéra za uplynulou sezonu Chance ligy získává českobudějovický Václav Prospal. Rozhodlo o tom hlasování sportovních manažerů.

Tato informační stránka o Vladimír Kočara zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vladimír Kočara" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes