15
new stories - click to show

Patrik Marcelo

Related to

Na balík si počkáte. Za odměnu z Ligy mistrů Hradec pokryje jen náklady

24.November » iSport.cz
Hradec se procpal v Lize mistrů do čtvrtfinále, kde za dva týdny vyzve Zug. Ale že by si po základní skupině a jednom postupu v play off namastil kapsu? Ne. V téhle fázi určitě ne. Zatím mu patří necelé tři miliony, ale v podobné výši se pohybují i …

Co vznikne, když se spojí loga klubů z NHL a Simpsonovi? Dokonalost!

23.November » SportRevue.cz
Kreslili jste si už jako malí loga svých oblíbených zámořských klubů? Jak ve vašem případě dopadl tučňák z Pittsburghu nebo žralok ze San Jose? A zkoušeli jste někdy do jednotlivých symbolů ...

Hokej v číslech: Kdo zblokoval nejvíc střel?

24.October » Hokej.cz
Žebříčku zblokovaných střel v Chance lize jasně vévodí obránci z Litoměřic: v první čtyřce mají hned tři zástupce. A to včetně vedoucího Patrika Marcela, jenž za jedenáct zápasů zastavil svým tělem už 33 soupeřových pokusů.

Fair play gesto v první lize. Koffer odvolal trest pro Marcela

2.February » Hokej.cz
Mladý útočník Filip Koffer v zápase proti Litoměřicím ukázal, že mu fair play rozhodně není cizí. Zhruba deset minut před koncem zajel za rozhodčími a zrušil plánované vyloučení pro Patrika Marcela.

Litoměřice budují kostru kádru, pokračuje i Marcel

8.May » Hokej.cz
Za sezonu 2019/2020 byl jmenován do All-Star týmu a i letos se podílel na parádních výsledcích Litoměřic. Patrik Marcel nemá důvod měnit angažmá a se Stadionem se dohodl na nové smlouvě.

Vykřikoval nacistická hesla a pak se oháněl pěstmi. Profesionální hokejista dostal podmínku

3.December » Novinky.cz
Nejen na ledě umí rozdávat rány obránce prvoligového klubu hokejistů z Litoměřic Patrik Marcel. Pětadvacetiletý profesionální sportovec ve čtvrtek dostal u plzeňského okresního soudu tříletou podmínku za rvačku v hospodě, které předcházelo provolává…

TOP 100 výroků: Spíš jen štěkám. Kousnu, až je opravdu zle

10.June » Hokej.cz
V šestém dílu seriálu, v němž si připomínáme nejzajímavější citáty z uplynulé sezony Chance ligy, se dostane třeba na litoměřického Patrika Marcela. Se 14 góly byl nejlépe střílejícím obráncem soutěže. V minulosti měl přitom roli bourače.

Sezona Litoměřic: ofenzivní kolotoč přinesl historické umístění

9.April » Hokej.cz
Ještě po 28. kole byly Litoměřice v tabulce druhé. Za nedostižným Motorem. Jenže pak začal jejich pád tabulkou...

Týmem listopadu Motor, v sestavě měsíce Kotala nebo Marcel

2.December » Hokej.cz
Hokej.cz nabízí pohled na dění v Chance lize. Do nejlepší sestavy za měsíc listopad zařadil Lukáše Klimeše, Pavla Pýchu, Patrika Marcela, Miroslava Holce, Romana Pšurného a Jakuba Kotalu.

Týmem února Vsetín, v sestavě měsíce Martynek nebo Pekr

28.February » Hokej.cz
Hokej.cz nabízí pohled na dění v Chance lize. Do sestavy měsíce února zařadil Lukáše Klimeše, Jakuba Suchánka, Patrika Marcela, Romana Ráce, Matěje Pekra a Rostislava Martynka.

Tato informační stránka o Patrik Marcelo zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Patrik Marcelo" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes