15
new stories - click to show

Vojtěch Tulačka

Related to

Mužstvo indiánů i nadále povedou Baďouček s Říhou, v kádru se ale chystají změny

27.April » QAP.cz
A tým HC Škoda Plzeň i nadále povede v extraligové sezóně 2022/23 stejné trenérské složení i realizační tým. Podle Vlasáka je však nutné tým doplnit silovými hokejisty.

Hokejisté Plzně mají jasno o nových trenérech. Kdo je povede?

6.April » Plzeň.cz
Hlavními trenéry hokejistů Škody Plzeň budou Václav Baďouček a Miloš Říha. Asistentem trenérů Tomáš Vlasák, který i nadále pokračuje v roli sportovního manažera. Trenérem gólmanů zůstává Rudolf Pejchar, kondičním trenérem Jan Snopek, videotrenérem V…

Mládežničtí mistři: Kubalík, Moravčík či Schleiss pod křídly „bažanta“ Bruka

4.May » Hokej.cz
Další vzpomínka na mládežnické mistry z poslední dekády završuje trojlístek šampionů z roku 2010. Extraligu mladšího dorostu tehdy v prvním ročníku ovládla Plzeň s tehdy ještě nepříliš zkušeným trenérem Davidem Brukem a několika hráči, které dnes zn…

Jihlava si zastřílela, Vsetín loupil v Přerově. Kadaň nestačila na Klatovy

13.August » Hokej.cz
Hokejisté Vsetína na úvod ZUBR Cup porazili pořádající Přerov 3:1, z vítězství v přípravných zápasech na Chance ligu se radují i Jihlava, Havířov, Chomutov a Třebíč.

Kadaň nestačila na Klatovy, Třebíč se trápila se Žďárem. Piráti uspěli

13.August » Hokej.cz
Chomutov i Třebíč zapsaly domácí výhry. Piráti udolali Litoměřice 3:2, Horácká Slavia pak Žďár nad Sázavou 2:0. Další přípravná utkání na Chance ligu se stále hrají.

Tato informační stránka o Vojtěch Tulačka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vojtěch Tulačka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes