15
new stories - click to show

Marek Drtina

Related to

Nově stvořená rezerva Pardubic se ve středu představí na Lapači

20.September » VHK Vsetín
Jan Tajzler - Fanoušci Vsetína se mohu těšit na další domácí utkání a zároveň také generálku před ostře sledovaným víkendovým derby ve Zlíně. Valachy tentokrát vyzve nově zrozený tým a to rezerva pardubického Dynama. Udrží si Vsacané stoprocentní bi…

Dynamo představilo lídra B-týmu, vrací se téměř po deseti letech

29.June » Hokej.cz
Zkušený obránce Marek Drtina se po více než devíti letech vrací do Pardubic, má se stát lídrem nového B-týmu, který bude hrát Chance ligu v Chrudimi. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

Loni druhá liga, teď válí o patro výš. Prostějov má nového lídra obrany

25.January » Hokej.cz
V posledních letech defenzivu Jestřábů bodově táhli Marek Drtina, Jan Zdráhal nebo Jaroslav Mrázek. Ani jeden z nich už v klubu nepůsobí, produktivitu obránců tak aktuálně vede Tomáš Drtil.

V pátek začne slovenská extraliga, ale bez tři týmů v karanténě

1.October » iDNES.cz
Čtyřmi zápasy odstartuje v pátek nový ročník slovenské hokejové extraligy a do její programu hned na úvod zkomplikovalo šíření nemoci covid-19. V karanténě jsou týmy Nových Zámků, Košic i maďarského Miškovce, takže z úvodního dějství zbyly jen zápas…

Tato informační stránka o Marek Drtina zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Drtina" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes