15
new stories - click to show

Daniele Vrdlovec

Related to

První domácí sobota přivede na Lapač nevyzpytatelné Ústí nad Labem

15.October » VHK Vsetín
Jan Tajzler - V sobotu čeká Chance ligu 12. kolo a Vsetín se vůbec poprvé v základní části představí svým fanouškům v tento oblíbený den. Na Lapači přijede soupeř, se kterým Valaši bojovali v loňském předkole play-off. Jedná se o nevyzpytatelný cele…

Tahle lajna si rozumí! Vrdlovec zakončil pěknou souhru

25.September » Hokej.cz
Ústecká první formace s Michalem Trávníčkem, Danielem Vrdlovcem a Davidem Tůmou bude bezpochyby patřit k nejlepším v Chance lize. Že si tihle tři zkušení útočníci rozumí, to dokázali i v sobotu proti Havířovu.

David Tůma po návratu do ústeckého dresu vstřelil první branku

22.September » HC Usti.cz
Jiří Cícha - Ú s t í n/L. - Útočník David Tůma se po pěti sezonách vrátil do Ústí nad Labem, kde momentálně nastupuje v první formaci s Michalem Trávníčkem a Danielem Vrdlovcem. Proti Prostějovu tento zkušený forvard trefil v úvodních dvaceti vteřin…

Milníky play-off: Když veteráni rozhodují

16.March » VHK Vsetín
Radek Bařina - I čtvrtý duel předkola play-off mezi Ústím nad Labem a Vsetínem nabídl dramatickou podívanou do posledních vteřin. VHK ROBE tahal dlouho za kratší konec a v ještě chvíli před koncem druhé třetiny to vypadalo, že se pátému zápasu „o vš…

Další podpis pro Slovan! V Ústí nad Labem pokračuje i Drtina

23.February » Hokej.cz
V pátek oznámili prodloužení spolupráce s Danielem Vrdlovcem a Petrem Hamalčíkem, teď zástupci ústeckého Slovanu hlásí další důležitý podpis. Dres Severočechů bude i nadále oblékat zkušený obránce Jiří Drtina, klub o tom informuje na svém webu.

Další podpis pro Slovan! V Ústí nad Labem pokračuje někdejší reprezentant

22.February » Hokej.cz
V pátek oznámili prodloužení spolupráce s Danielem Vrdlovcem a Petrem Hamalčíkem, teď zástupci ústeckého Slovanu hlásí další důležitý podpis. Dres Severočechů bude i nadále oblékat zkušený obránce Jiří Drtina, klub o tom informuje na svém webu.

Jeden z objevů sezony hostem streamu. Od 19:00 rozhovor s Jarošem

27.October » Hokej.cz
V následujících dnech vám zpříjemníme večery živými rozhovory s prvoligovými hráči, které probíhají přes instagramový profil Chance ligy.

Tato informační stránka o Daniele Vrdlovec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniele Vrdlovec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes