15
new stories - click to show

Lukáš Havle

Related to

Fotbalisté Dynama České Budějovice vstoupí do nového ročníku první ligy s kapitánem Lukášem Havlem

Začíná nový ročník nejvyšší fotbalové soutěže. Vylepšit desáté místo se pokusí hráči Dynama České Budějovice, kteří vstoupí do utkání v Uherském Hradišti s novým kapitánem.

Bohemians - Č. Budějovice, oba dvakrát za sebou nevyhráli, kdo uspěje?

27.February » iDNES.cz
Fotbalisté Bohemians i Českých Budějovic v nejvyšší soutěži dvakrát v řadě nezvítězili. Změní to jeden z těchto týmu ve 21. kole? Duel můžete od 16 hodin sledovat v podrobné online reportáži.

Po výhře na Spartě další pražský sok. Budějovice vyhlížejí duel s Bohemians

24.November » iDNES.cz
Dohrávka týmů z druhé poloviny tabulky ve středu zkompletuje 5. kolo fotbalové ligy. Zápas mezi Českými Budějovicemi a Bohemians 1905 se měl původně uskutečnit už před dvěma měsíci, kvůli koronaviru byl ale dvakrát odložen.

České Budějovice už vědí, kdy vyzvou Bohemians. Hrát se bude 25. listopadu

11.November » iDNES.cz
Odložený duel 5. kola první ligy mezi Českými Budějovicemi a Bohemians 1905 se odehraje ve středu 25. listopadu od 17 hodin. Informovala o tom Ligová fotbalová asociace (LFA), která řídí profesionální nejvyšší soutěže.

Nikdo nevěděl, kdy má mít roušku, popisoval budějovický Brandner

21.April » iDNES.cz
Sluneční paprsky se opírají do zeleného trávníku v tréninkovém areálu Složiště. Krásně upravená hřiště jsou v tuto roční dobu až nezvykle ve formě. Více než měsíc se na nich fotbal totiž nehrál. Stejnou dobu se fotbalisté českobudějovického Dynama k…

Na jubilejním závodu okolo Severky letělo i kolo vzduchem

12.June » Trutnovinky
Před startem, krátce po půl šesté, se veškeré cyklistické osazenstvo zformovala na společnou fotku před zdejší restaurací. Chvíli to trvalo, protože pořadatelé během focení odchytli ještě několik kolemjedoucích bikerů, jestli si nechtějí také zazávo…

Tato informační stránka o Lukáš Havle zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Havle" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes